Piknik MILITARNY to coraz popularniejsza forma integrowania pracowników. Imprezy plenerowe o charakterze militarnym można przeprowadzić w każdym miejscu i dla każdej grupy. Autentyczność i różnorodność emocji i wrażeń podczas tego pikniku są bezcenne i my ją gwarantujemy.

Piknik militarny to niesamowita zabawa ale przede wszystkim emocje, wrażenia, pot na czole i to wszystko w ścisłej, wojskowej dyscyplinie. Organizacja pikniku militarnego sprawi, że będziesz czuć się jak na prawdziwym poligonie.

Pod czujnym okiem naszego prowadzącego przeprowadzimy szereg militarnych atrakcji. Do wyboru polecamy: militarny tor przeszkód, zasieki wojskowe, strzelnicę, pole minowe, sztormtrap, stanowisko z musztrą wojskową i wiele wiele innych.

Prezentacja pojazdu wojskowego, przejazd militarnymi motocyklami, stanowisko pokazowe ze sprzętem militarnym, stanowisko do gry drużynowej w speedballa, konkurs piosenki żołnierskiej zachwycą wszystkich bez wyjątku.

Dla dzieci przygotujemy strefę moro: zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie, kąciki plastyczne, malowanie buziek, sektor do jazdy autkami, malowanie flag, mini survival dla najmłodszych i inne dmuchańce to prawdziwa zabawa dla każdego dziecka.

Wszyscy uczestnicy pikniku mają możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w wojskowym „orzeszku” przy naszej militarnej fotobudce.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku MILITARNEGO. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik MILITARNY możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku MILITARNEGO. Obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z pikniku MILITARNEGO. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.