Gorące rytmy w klimacie latino przeniosą Państwa w świat kolorowego szalonego karnawału. To propozycja doskonałej zabawy w gorących rytmach salsy i samby, nie tylko na okres lata, ale na cały rok. Doskonałe połączenie dynamicznej muzyki latynoskiej, pokazów Capoeira, pięknych tancerek i grzmiących bębnów oraz niezapomnianej zabawy.

Dla wszystkich gości przygotowane zostaną warsztaty salsy, ach bo jak klimaty latino to musi być taniec. Goście będą mieli okazje nauczyć się podstawowych kroków od naszego mistrza salsy, a następnie sami będą mogli spróbować sił w tańcu. Nauka gry na bębnach, będzie fantastyczną atrakcją dla tych spośród gości, którzy czują w sobie hawajskie rytmy. Przy każdej konkurencji zespoły zdobywają punkty.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK LATINO. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do
indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny LATINO możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na
stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO
IMPREZY TEMATYCZNE
.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK LATINO obejmuje: scenariusz
imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU LATINO Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.