Wspólna integracja w firmie jest bardzo ważna! Stwarza przestrzeń do wspólnej komunikacji, współdziałania i budowania świetnych relacji w zespole. Przecież nie samą pracą człowiek żyje… Nasze zadanie? Stworzyć przestrzeń do wspólnej zabawy i wzmocnienia relacji pomiędzy osobami w firmie.

Temat? Hawaje! Kolorowo, radośnie i egzotycznie. Hawajskie naszyjniki, kolorowe, kwiatowe spódniczki i pięknie przystrojony bar (w którym nie zabraknie hawajskich drinków!) pozwoliły przenieść się chociaż na chwilę do tego wspaniałego miejsca.

Ale… co jest clou programu? Oczywiście zacięta rywalizacja i mnóstwo emocji a przede wszystkim zabawa! Gości dzielimy na drużyny, które będą brały udział w przygotowanych przez nas zadania! Czyli rzut kokosem do celu, najdłuższe utrzymanie się na desce surfingowej, hawajskie zmagania przy strzelaniu z łuku i kilku innych! Dla wszystkich gości przygotowane zostaną warsztaty zumby, ach bo jak hawaje to musi być taniec.

Goście będą mieli okazje nauczyć się podstawowych kroków od naszej hawajskiej trenerski, a następnie sami będą mogli spróbować sił w pokazie. Goście wezmą udział w zawodach hawajskich sumo. Nauka gry na bębnach, będzie fantastyczną atrakcją dla tych spośród gości, którzy czują w sobie hawajskie rytmy. Przy każdej konkurencji zespoły zdobywają punkty. Oczywiście, ta drużyna, która miała ich najwięcej, zasłużyła na nagrodę! Ale…Nie mogło być zbyt łatwo. Wygraną drużynę czeka  jeszcze jedno wyzwanie – znaleźć swoją nagrodę przy pomocy wykrywacza metalu! Goście będą mieli okazję spróbować drinków, którymi będzie raczył ich nasz hawajski barman. Podczas pikniku hawajskiego będą Państwo obcować z autentyczną kulturą wysp w kolorach tęczy, gdzie życie płynie w rytmie tańca hula. Wszystkie elementy tej imprezy imponują stylem i jakością, zapewniając Państwa firmie efektywną integrację. Do uwiecznienia pikniku hawajskiego idealną atrakcję będzie plażowa fotobudka.

Do zobaczenia w raju na ziemi, aloha!

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK
HAWAJSKI. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do
indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny HAWAJSKI możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych.
Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK HAWAJSKI obejmuje: scenariusz
imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU HAWAJSKIEGO. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy
uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.