Dla firmy, która organizuje imprezy plenerowe fantastycznym rozwiązaniem jest piknik pod hasłem „Podróż dookoła świata”. Cieszy się on zawsze dużym zainteresowaniem, a liczne atrakcje nawiązujące do rożnych zakątków świata, doskonale wpisują się klimat imprezy. Ujeżdżanie mechanicznego byka, bokser, casino zabawa, strzelnica Wojaka Szwejka to tylko kilka przykładowych atrakcji dla gości. Dorośli spróbują swoich sił w wielu konkurencjach sportowych. Pokaz Kapeli Szkockiej, Rzeźbienia w Lodzie czy układy taneczne nawiązujące do charakterystycznych tańców z różnych zakątków świata, przeniosą nas w inny podróżniczy świat.

W większości atrakcji udział mogą wziąć również dzieci a bawić się można całymi rodzinami! Rozgrywki realizowane wspólnie na długo zapadną w pamięć. W zależności od wielkości terenu na jakim odbywa się piknik, możemy przygotować od kilku do kilkudziesięciu stanowisk z atrakcjami.

Najmłodsi będą mieć okazję sprawdzić się jako mali chemicy oraz konstruktorzy robotów z klocków Lego. Nie zabraknie oczywiście animacji i wielu okazałych dmuchańców.

Pod namiotem dziecięcym, tworzącym strefę dla dzieci, najmłodsi znajdą atrakcje takie jak: mega wielkie klocki, bujaki dla maluchów, kącik plastyczny, malowanie buziek, stanowisko składania modeli samolotów świata, stanowisko skręcania balonów. Wiemy, że doskonale sprawdzają się: warsztaty las w szkle, dla chłopców z robotyki, stoiska budowy klocków Lego, eksperymenty naukowe dla najmłodszych, wielkie maskotki ze znanych bajek, pokazy szczudlarzy i wiele innych.

To jak będzie wyglądał piknik firmowy, będzie zależało tylko i wyłącznie od fantazji i oczekiwań organizatora. Dla nas nie ma rzeczy nierealnych, jesteśmy otwarci na każde sugestie.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK DOOKOŁA ŚWIATA obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z pikniku PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.