Piknik western to prawdziwa uczta dla oka, już od samego progu miasteczko country wita nas bogatymi dekoracjami. Nasz Sherfiff zaprasza wszystkich przybyłych gości a odważni Kowboje i piękne Indianki, zagwarantują, że uczestnicy poczują się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie.

Wszyscy goście zostaną podzieleni na klany kowbojskie, które będą rywalizować miedzy sobą. Pokazy kowbojskiego tańca w rytmie muzyki country. 

Pokazy kowbojskie, konkurs dojenia krowy, zawody pomiędzy Indianami, a Kowbojami, tancerki tańczące w rytmach muzyki country, to tylko niektóre z licznych atrakcji. Kowbojska strzelnica, rzut podkową i wbijanie gwoździa to tylko niektóre z atrakcji, które umilą piknik. Wyścigi w workach, ujeżdżanie byka i zawody strongman to wyzwania dla prawdziwych kowbojów.     

Szalona atmosfera Dzikiego Zachodu odtworzona w niezwykły, pełen iście hollywoodzkiego rozmachu sposób: od oryginalnej, filmowej scenografii, przez konferansjera i animatorów, do nasyconych emocjami atrakcji. Nadszedł czas firmowych rewolwerowców! Zapraszamy do zabawy.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK COUNTRY. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny COUNTRY możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK COUNTRY obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU COUNTRY. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.