Piknik Bezpieczeństwa. Piknik firmowy, oprócz fantastycznej zabawy może mieć także wymiar edukacyjny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na pikniku związanym z bezpieczeństwem, dzieci uczestniczą w grach edukacyjnych składających się na przykład z nauki pierwszej pomocy, znajomości przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych czy specjalnie stworzonego na potrzeby eventu miasteczka samochodowego. Zapraszamy na pokazy dotyczące ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy ratownictwa drogowego zaprezentowanego przez strażaków i policjantów. Wyjątkową atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych, będą na pewno symulator dachowania, zderzeń oraz wiele innych atrakcji poprawiających świadomość rodzin dotyczącej bezpieczeństwa.

Pikniki dla firm, w swojej formule, oprócz dobrej zabawy, mają za zadanie zwrócić szczególną uwagę na problematykę związaną z bezpieczeństwem dorosłych, dzieci i rodzin w różnych sferach naszego życia. Piknik jest realizowany w atmosferze zdrowej rywalizacji, mający na celu zintegrowanie pracowników ale także jest nastawiony świetną zabawę.

Dla wszystkich gości przygotowane zostaną różnorodne atrakcje. Do wyboru symulator dachowania, symulator zderzeń, pokaz jak wprowadzić auto w kontrolowany poślizg, warsztaty z ratownictwa medycznego, szkoła bezpiecznej jazdy na specjalnie wyznaczonym do tego torze, czy chociażby refleksomierz. Specjalnie dla wszystkich przygotowane jest stanowisko udzielania pierwszej pomocy medycznej. Rodzice będą mieć okazję sprawdzić swoją wiedzę z pomocy przedmedycznej udzielanej maluchowi. Punkt znajomości zasad BHP, na pewno zachęci do sprawdzenia swojej wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy.  

Dmuchana zjeżdżalnia, zamki do skakania, konkursy sportowe dla dzieci to całe spectrum atrakcji przeznaczonych głównie dla dzieci. Klinika dla Pluszaków, to nasza edukacja z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci i ich rodziców, prezentacja pojazdów ratowniczych, ścianka wspinaczkowa, malowanie znaków bezpieczeństwa, czyli zajęcia interaktywne dla maluchów z postrzegania bezpieczeństwa na ulicy.

Dzieci poznają znaczenie znaków, rowerowe i hulajnogowe tory przeszkód, teoretyczne i praktyczne testy na kartę rowerową, możliwość zaznajomienia się ze sprzętem do ratowania ludzkiego życia używanym przez Policję i Straż Pożarną m.in. radiowozami i motocyklami, warsztaty zdobienia kamizelek odblaskowych. Na dorosłych czekają porady specjalistów, jak poradzić sobie w ekstremalnych sytuacjach na drodze, warsztaty jak poprawnie montować foteliki w autach oraz prawidłowego umiejscowienia fotelika i zabezpieczenia w nim dziecka, jak bezpiecznie zapinać dziecko w pasy, warsztaty z udzielania pomocy osobom niewidomym, niesłyszących oraz starszym. Gry, zabawy i konkursy odbywające się w alkogoglach, które zaburzają pole widzenia oraz równowagę. 
I dużo więcej fantastycznych atrakcji dla rodzin!

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK BEZPIECZEŃSTWA. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny BEZPIECZEŃSTWA możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych.
Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK BEZPIECZEŃSTWA obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU BEZPIECZEŃSTWA Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.