PIKNIK BAJKOWY to propozycja rodzinnej imprezy plenerowej dla najmłodszych, w której wszyscy przenosimy się w okres dzieciństwa i doświadczamy najwspanialszych wspomnień pełnych zabawy i bezpośrednich spotkań z postaciami z ulubionych bajek. Gospodarzami tej imprezy jest Ciotka Agatka w towarzystwie Kubusia Puchatka i Tygryska, zawsze gdy się pojawiają dostarczają ze sobą skrzynie pełne prezentów, które wykorzystujemy do fantastycznych bajkowych konkursów.

Piknik firmowy w konwencji bajkowej obejmuje: animacje dla dzieci, gry i konkursy, a także bajkowe dmuchańce: dmuchany plac zabaw NEMO, basen z piłeczkami KACZOR DONALD, zamek do skakania ALLADYN, zjeżdżalnia ze słoniem Trąbalskim przy którym wręczamy dzieciom certyfikat poświadczający zjazd ze słonia.

Czy pamiętacie bajkę o Muminkach? Na naszym bajkowym pikniku dla cały rodzin pojawią się także szczudlarze Włóczykij i Migotka, a także Muminek. To skandynawskie trio pokaże swój charakterek! Skakaliście przez megaskakankę obsługiwaną przez szczudlarzy? Nie? To będziecie mieli okazję!

Czy znacie Kopciuszka? Oczywiście, że tak! A my znaleźliśmy jego pantofelek, zobaczymy czyja stopa będzie do tego pantofelka idealnie pasowała! Na zwyciężczynię czeka korona i powrót do domu bajkowym pojazdem.

Piknik bajkowy do spotkanie pełne atrakcji dla dzieci! Czarujemy, malujemy, lepimy, biegamy, szukamy, klaszczemy i skaczemy… ach! Jest mega kolorowo i aktywnie.

Podczas pikniku nawiązujemy do ponad 30 różnych bajek, tych starych, jak również tych najświeższych. Zakres konkursów i aktywności dostosowujemy do wieku maluchów uczestniczących w pikniku.  Zapraszamy z nami w magiczną podróż do świata bajki!

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK BAJKOWY. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny BAJKOWY możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK BAJKOWY obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z PIKNIKU BAJKOWEGO Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.