Pikniki dla firm to skarbnica pomysłów na imprezy plenerowe. Jednym z nich może być piknik w stylu typowo amerykańskim. Hello America!!! Jeśli jesteś zwolennikiem wszystkiego co związane z ojczyzną Elvisa Presleya, to ten piknik jest dla Ciebie. Zapraszamy na wydarzenie pełne wrażeń i wielu emocji. Piknik w barwnym, szalonym i bardzo rozrywkowym klimacie. Skoczna muzyka, zabawy, animacje i konkursy dla dzieci i dorosłych, napełnią gości mnóstwem pozytywnej energii.

Pokazy taneczne naszych cheerleaderek uatrakcyjnią widowiskowo event. Dla gości proponujemy warsztaty i naukę tańca ulicznego jakim jest step up. Uczestnicy będzie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w strefie edukacyjnej związanej z English Lessons.

Kolejnym akcentem będą rozgrywki w drużynowym footbol-u amerykańskim. W naszym specjalnym food trucku, uczestnicy skosztują rożnych wersji hamburgerów. Zorganizujemy warsztaty tworzenia wariacji hot dogów np. w wersji vege. Dla dorosłych proponujemy, ujeżdżanie mechanicznego byka, strzelnicę czy darta. Ponadto przeniesiemy gości w świat luksusowego casyna, w którym będą mogli poczuć magię gier hazardowych. Stanowisko z bokserem dla każdego, by sprawdził swoją siłę. Na prawdziwych pasjonatów czeka trasa do przejazdu autami, rodem z USA.

Dla dzieci stworzymy strefę Disneylandu, zapewnimy piękną dekorację, a nasza żywe maskotki Mickey i Minnie umilą czas maluchom.W świecie stworzonym maluchom, nie zabraknie takich atrakcji jak zamki do skakania, basenu z kulkami Kaczor Donald, dmuchanej zjeżdżalni, malowania buziek, kącika plastycznego, stanowiska LEGO czy warsztatów z robotyki. Dzieci wraz z rodzicami będą mieli okazję wziąć udział w zmaganiach, budowy najwyższej Statuy Wolności czy rodzinnym budowaniu mega wielkich konstrukcji z ogromnych klocków. Przeprowadzimy konkursy sportowe dla dzieci takie jak: jazda na deskorolce, slalom hulajnogą gigantem, przejazd po specjalnych torze na naszych szalonych rowerach. Rodzinne malowanie flagi amerykańskiej, składanie wielkich puzzli i zawody rodzinne w kręceniu hula-hop spodoba się wszystkim.

Na pikniku nie zabraknie przysmaków Ameryki: popcornu, waty cukrowej, Coca Coli i innych fast foodów.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK AMERYKAŃSKI. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny AMERYKAŃSKI możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego AMERYKAŃSKI obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z pikniku AMERYKAŃSKIEGO. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.