Zapraszamy na magiczny piknik z „Alicją w Krainie Czarów” w tle. Niesamowita impreza plenerowa, która przeniesie nas w bajkowy świat głównej bohaterki Alicji. Niezapomniana przygoda, pokaże nam jak wygląda fascynujący świat atrakcji i zabawy widziany oczyma dziecka.

Bajkowa dekoracja: domki w kolorach tęczy, piękne kolorowe girlandy, zagrody z krzywymi lustrami i wielką kolorową ławką to cały świat Alicji. To tutaj można przycupnąć i ponieść się fantazji podczas czytanej adaptacji. Dla chcących posłuchać kocyki, poduchy i leżaki w specjalnej strefie chilloutu. Całość scenografii tworzą ogromne rośliny i mega wielkie muchomory. U wejścia witają nas główne postaci: Królowa, Królik, Kapelusznik oraz fantastyczne wielkie figury szachowe. Dekoracje bajkowe, już od samego początku pikniku sprawiają wrażenie, jak byśmy mieli przenieść się do świata równoległego.

Alicja w Krainie Czarów to bardzo ciekawy a zarazem bogaty w atrakcje program. Obecność grupy szczudlarzy z „Alicji w Krainie Czarów” tworzy clou całego pikniku. Warsztaty malowania ceramiki, wyrabiania mydła, tworzenie lasu w szkle, dekorowanie pierników, stanowisko małego Alchemika, tworzenie masek Królika, odkrywanie kart z wizerunkiem Kapelusznika – to tylko niektóre z naszych magicznych atrakcji skierowanych głównie do dzieci!

Jako animacje dziecięce polecamy: malowanie barwnych dziecięcych twarzy, tatuaże dziecięce, warkoczyki z kolorowych sznurków, kąciki zabaw dla dzieci z mega klockami, mega zjeżdżalnie, zamki do skakania, dmuchańce dla dzieci, euro bungee, stanowisko z grami planszowymi oraz twister – zapewnią uśmiech wszystkim małym uczestnikom pikniku.

Dla dorosłych proponujemy: grę w krykieta, zabawę w duże szachy, strzelanie z łuku, królewskie koło fortuny, pokój luster, warsztaty przygotowania i zdobienia wianków, symulator podróży, żyroskop, segway i wiele innych.

Konkursy dla dzieci i rodziców: malowanie wielkich puzzli z motywem filmowym, podchody rodzinne, skoki w workach, żółwia jazda rowerem, ręcznikowa siatkówka, cukierkowa sztafeta, rzuty ringo do celu to tylko kilka do wyboru.

Podczas pikniku proponujemy pokazy iluzji, pokaz wielkich baniek mydlanych oraz spotkanie z wróżką dla Pań.

Na koniec pikniku, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcie z naszego Magicznego Lustra, które pozwoli na dłużej zapamiętać wyjątkowe spotkanie z bohaterami „Alicji w Krainie Czarów”.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego PIKNIK ALICJA w KRAINIE CZARÓW. Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

PIKNIK ALICJA w KRAINIE CZARÓW możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego PIKNIK ALICJA w KRAINIE CZARÓW obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z pikniku ALICJA w KRAINIE CZARÓW. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.