AGENCJA EVENTOWA ARTMANN - region WIELKOPOLSKA

organizator imprez w Wielkopolsce dla firm, miast, osób prywatnych i organizacji

Szukasz organizatora imprez w Wielkopolsce, któremu będziesz mógł powierzyć organizację imprezy firmowej
w Poznaniu, Opalenicy, Swarzędzu, Wrześni, Koninie lub okolicy?
 

Zależy Ci na profesjonalnej organizacji eventu, ciekawych pomysłach i gwarancji realizacji na najwyższym poziomie? Poznaj nas! Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Ciebie doskonałym wyborem!

ZAUFANY ORGANIZATOR IMPREZ W WIELKOPOLSCE

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku ponad 20 lat, co pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie w realizacji eventów. Zbudowaliśmy własne zaplecze atrakcji na imprezy, techniki scenicznej, scenografii, kostiumów i przede wszystkim pełną paletę pomysłów! Nasi klienci systematycznie powtarzają, że cenią w sobie nas: solidność i komfort pracy, dziękują nam za kreatywność i atrakcyjność oferty eventowej, jednocześnie zwracają uwagę, że pomimo wysokiego poziomu usług mamy bardzo atrakcyjne ceny. To ostatnie wynika z faktu, że pracujemy w ogromnej większości na naszym, własnym zapleczu. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele.

ORGANIZACJA IMPREZ dla firm i miast,
osób prywatnych i organizacji:

Konferencje i szkolenia firmowe

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy tematyczne dla firm

Pikniki firmowe

Atrakcje dla dzieci

Organizacja jubileuszy i gali otwarcia

Akcje promocyjne

Atrakcje na imprezy

Obsługa sceniczna imprez

Obsługa multimedialna imprez

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

ORGANIZATOR IMPREZ W WIELKOPOLSCE

Firma eventowa ARTMANN oferuje kompleksową organizację imprez nie tylko w okolicy Poznania, Opalenicy,
Wrześni i Konina, ale także na terenie całej Polski. Dla wielu naszych klientów z Wielkopolski organizujemy imprezy w innych miejscach w Polsce i odwrotnie wielu naszych klientów posiadających siedziby na południu lub północy kraju chce, abyśmy zrobili dla nich imprezę firmową w Wielkopolsce. Cieszymy się, że swoją główną bazę mamy w centrum, ro sprawia, że bez problemu swoim zasięgiem obejmujemy cały kraj.

Realizujemy imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pikniki dla firm i miast oraz pokazy artystyczne, a także pełną obsługę sceniczną i multimedialną z transmisjami live włącznie. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu eventowego, dlatego jeśli nie jesteś zainteresowany kompleksową realizacją imprezy firmowej, a jedynie wynajmem pojedynczych atrakcji – to również służmy swoją pomocą.

NAJLEPSZE HOTELE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W WIELKOPOLSCE

Agencja eventowa ARTMANN na stałe współpracuje z dziesiątkami obiektów w Wielkopolsce i innych województwach. Nasi klienci otrzymują w podstawowej cenie usługi także ofertę doradcy eventowego, co gwarantuje nie tylko najlepszą cenę, ale również doradztwo, które jest niezwykle istotne, szczególnie przy ważnych firmowych wydarzeniach. Pomożemy uzyskać Tobie atrakcyjny rabat w wybranym przez Ciebie hotelu i przede wszystkim zadbamy o najwyższą jakość usługi.

Siedziba naszej firmy mieści się w centrum Polski, dlatego organizacja imprez w Wielkopolsce, ale także w sąsiednich województwach jest nam szczególnie bliska. Znamy doskonale większość obecnych tutaj hoteli, ale także ich otoczenie i możliwości eventowe, które każde z tych miejsc generuje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, napisz do nas!

 

Jesteśmy bardzo blisko Ciebie, dlatego jeśli masz tylko takie życzenie możemy do Ciebie przyjechać
i szczegółowo omówić planowany przez Ciebie event.

PRZYKŁADOWE HOTELE, W KTÓRYCH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ ORGANIZOWAĆ EVENTY W WIELKOPOLSCE

HOTEL MORAN – Powidz z fantastyczną plażą idealną do realizacji imprez firmowych, HOTEL WITYNG – Mikorzyn z parkiem, przestrzenią zieloną do gier integracyjnych i organizacji pikników, Hotel Papaver – Ślesin – z leśnym otoczeniem idealnym do realizacji chociażby podchodów leśnych, Hotel ATUT – Licheń Stary z boiskami do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią, Hotel NIAGARA – Konin z pobliskim polem golfowym, hotele w Poznaniu: Hotel Andersia – Poznań, Hotel PURO – Poznań, Hotel NH – Poznań, które stanowią doskonałe rozwiązanie w kontekście imprez targowych, ale także do interaktywnych gier terenowych na starówce. W Wielkopolsce dysponujemy wieloma bardzo ciekawymi obiektami i każdy z nich posiada coś niepowtarzalnego, co sprawi, że event firmowy będzie rzeczywiście oryginalny: Hotel Remes – Opalenica, HOT_elarnia – Puszczykowo, Hotel Wawrzyniak – Zduny, Pałac Wąsowo, Hotel Pietrak – Wągrowiec, Hotel Sułkowski – Boszkowo, Hotel Barczyzna,  Villa Natura – Środa Wilkopolska. Piszemy tutaj tylko o wybranych obiektach i ich wybranych możliwościach. W rzeczywistości paleta możliwości jest przeogromna, jeśli tylko, któryś z obiektów Państwa zainteresuje podpowiemy jakie są mocne, ale także słabsze strony w kontekście eventowym każdego z obiektów.

Środa Wielkopolska, Czerniejewo, Wegierki, Powidz, Skorzęcin, Słupca, Stare Miasto, Golina, Koło, Licheń Stary, Mikorzyn, Biała Rawska, Ostrów Wielkopolski, Opatówek, Pleszew, Malanów i wiele innych miejscowości – wszędzie tam realizowaliśmy eventy!

IMPREZY INTEGRACYJNE WIELKOPOLSKA

organizacja imprez integracyjnych – ponad 60 sprawdzonych scenariuszy budujących zespoły!

13 + 4 =

Artmann
Organizacja Imprez

ul. Jana Pawła II 26e
62-510 Konin

tel. +48 63 249 14 44
fax. +48 63 246 56 56
GSM. +48 691 400 010

e-mail: biuro@artmann.pl