AGENCJA EVENTOWA ARTMANN - region ŚWIĘTOKRZYSKIE

organizator imprez dla firm, miast, osób prywatnych i organizacji

Zależy Ci na profesjonalnej organizacji eventu, ciekawych pomysłach i gwarancji realizacji na najwyższym poziomie? Poznaj nas! Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Ciebie doskonałym wyborem!

Szukasz organiztaora imprez, któremu będziesz mógł powierzyć organizację imprezy firmowej
Kielcach, Włoszczowej, Starachowicach, Sandomierzu, Opatowie lub okolicy?
 Zadzwoń do nas!

ZAUFANY ORGANIZATOR IMPREZ W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku ponad 20 lat, co pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie w realizacji eventów. Zbudowaliśmy własne zaplecze atrakcji na imprezy, techniki scenicznej, scenografii, kostiumów i przede wszystkim pełną paletę pomysłów! Nasi klienci systematycznie powtarzają, że cenią w sobie nas: solidność i komfort pracy, dziękują nam za kreatywność i atrakcyjność oferty eventowej, jednocześnie zwracają uwagę, że pomimo wysokiego poziomu usług mamy bardzo atrakcyjne ceny. To ostatnie wynika z faktu, że pracujemy w ogromnej większości na naszym, własnym zapleczu. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele.

ORGANIZACJA IMPREZ dla firm i miast,
osób prywatnych i organizacji:

Konferencje i szkolenia firmowe

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy tematyczne dla firm

Pikniki firmowe

Atrakcje dla dzieci

Organizacja jubileuszy i gali otwarcia

Akcje promocyjne

Atrakcje na imprezy

Obsługa sceniczna imprez

Obsługa multimedialna imprez

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

ORGANIZATOR IMPREZ W ŚWIĘTOKRZYSKIM

Firma eventowa ARTMANN oferuje kompleksową organizację imprez firmowych w Kielcach, Włoszczowej, Starachowicach, Sandomierzu, Opatowie ale także na terenie całej Polski. Dla wielu naszych klientów z z województwa warmińsko-mazurskiego organizujemy imprezy w innych miejscach w Polsce i odwrotnie wielu naszych klientów posiadających siedziby na wchodzie lub północy kraju chce, abyśmy zrobili dla nich imprezę firmową np. imprezę integracyjną w Sandomierzu lub konferencję w Kielcach.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pikniki dla firm i miast oraz pokazy artystyczne, a także pełną obsługę sceniczną i multimedialną z transmisjami live włącznie. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu eventowego, dlatego jeśli nie jesteś zainteresowany kompleksową realizacją imprezy firmowej, a jedynie wynajmem pojedynczych atrakcji – to również służmy swoją pomocą.

NAJLEPSZE HOTELE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W ŚWIĘTOKRZYSKIM

Agencja eventowa ARTMANN na stałe współpracuje z dziesiątkami obiektów w województwie świętokrzyskim, ale także z innymi obiektami w całej Polsce. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji usługi doradcy eventowego, co gwarantuje nie tylko najlepszą cenę, ale również zestaw porad, które są niezwykle istotne, szczególnie przy ważnych firmowych wydarzeniach. Pomożemy uzyskać Tobie atrakcyjny rabat w wybranym przez Ciebie hotelu i przede wszystkim zadbamy o najwyższą jakość usługi.

Znamy doskonale większość obecnych tutaj hoteli, ale także ich otoczenie i możliwości eventowe, które każde z tych miejsc generuje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, napisz do nas!

 

Jesteśmy bardzo blisko Ciebie, dlatego jeśli masz tylko takie życzenie możemy do Ciebie przyjechać i szczegółowo omówić planowany przez Ciebie event.

PRZYKŁADOWE HOTELE, W KTÓRYCH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ ORGANIZOWAĆ EVENTY W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM:

Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness – Busko Zdrój, Oddysey Club Hotel – Masłów, Hotel Binkowski – Kielce, Mineral Hotel Malinowy Raj – Solec Zdrój, Hotel Uroczysko – Cedzyna, Lawendowy Zdrój – Busko Zdrój, Hotel Sarmata Zespół Dworski – Sandomierz, Hotel Basztowy –Sandomierz, Hotel Magnat – Ostrowiec Świętokrzyski, Hotel Chańcza- Raków, Hotel Świętokrzyski Dwór – Wólka Milanowska, Zamek Rycerski – Sobków, Siedlisko Carownica Wellness &SPA – Lechów. 

Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze miejsce na imprezę firmową dla Twojej grupy.

IMPREZY INTEGRACYJNE KIELCE, SANDOMIERZ, CEDZYNA i okolice!

organizacja imprez integracyjnych – ponad 60 sprawdzonych scenariuszy budujących zespoły!

14 + 4 =

Artmann
Organizator Imprez

ul. Jana Pawła II 26e
62-510 Konin

tel. +48 63 249 14 44
fax. +48 63 246 56 56
GSM. +48 691 400 010

e-mail: biuro@artmann.pl