AGENCJA EVENTOWA ARTMANN - region PODLASKIE

organizator imprez dla firm, miast, osób prywatnych i organizacji

Zależy Ci na profesjonalnej organizacji eventu, ciekawych pomysłach i gwarancji realizacji na najwyższym poziomie? Poznaj nas! Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Ciebie doskonałym wyborem!

Szukasz organiztaora imprez, któremu będziesz mógł powierzyć organizację imprezy firmowej
Białymstoku, Augustowie, Łomży, Suwałkach, Zambrowie lub okolicy?
 

ZAUFANY ORGANIZATOR IMPREZ W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku ponad 20 lat, co pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie w realizacji eventów. Zbudowaliśmy własne zaplecze atrakcji na imprezy, techniki scenicznej, scenografii, kostiumów i przede wszystkim pełną paletę pomysłów! Nasi klienci systematycznie powtarzają, że cenią w sobie nas: solidność i komfort pracy, dziękują nam za kreatywność i atrakcyjność oferty eventowej, jednocześnie zwracają uwagę, że pomimo wysokiego poziomu usług mamy bardzo atrakcyjne ceny. To ostatnie wynika z faktu, że pracujemy w ogromnej większości na naszym, własnym zapleczu. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele.

ORGANIZACJA IMPREZ dla firm i miast,
osób prywatnych i organizacji:

Konferencje i szkolenia firmowe

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy tematyczne dla firm

Pikniki firmowe

Atrakcje dla dzieci

Organizacja jubileuszy i gali otwarcia

Akcje promocyjne

Atrakcje na imprezy

Obsługa sceniczna imprez

Obsługa multimedialna imprez

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

ORGANIZATOR IMPREZ W PODLASKIM

Firma eventowa ARTMANN oferuje kompleksową organizację imprez firmowych w Białymstoku, Augustowie, Białowieży, Łomży, Suwałkach, Zambrowie ale także na terenie całej Polski. Dla wielu naszych klientów z z województwa podlaskiego organizujemy imprezy w innych miejscach w Polsce i odwrotnie wielu naszych klientów posiadających siedziby na wchodzie lub północy kraju chce, abyśmy zrobili dla nich imprezę firmową np. w okolicach Białegostku.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pikniki dla firm i miast oraz pokazy artystyczne, a także pełną obsługę sceniczną i multimedialną z transmisjami live włącznie. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu eventowego, dlatego jeśli nie jesteś zainteresowany kompleksową realizacją imprezy firmowej, a jedynie wynajmem pojedynczych atrakcji – to również służmy swoją pomocą.

NAJLEPSZE HOTELE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W PODLASKIM

Agencja eventowa ARTMANN na stałe współpracuje z dziesiątkami obiektów w ojewództwie podlaskim, ale także z innymi obiektami w całej Polsce. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji usługi doradcy eventowego, co gwarantuje nie tylko najlepszą cenę, ale również zestaw porad, które są niezwykle istotne, szczególnie przy ważnych firmowych wydarzeniach. Pomożemy uzyskać Tobie atrakcyjny rabat w wybranym przez Ciebie hotelu i przede wszystkim zadbamy o najwyższą jakość usługi.

Znamy doskonale większość obecnych tutaj hoteli, ale także ich otoczenie i możliwości eventowe, które każde z tych miejsc generuje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, napisz do nas!

 

Jesteśmy bardzo blisko Ciebie, dlatego jeśli masz tylko takie życzenie możemy do Ciebie przyjechać i szczegółowo omówić planowany przez Ciebie event.

PRZYKŁADOWE HOTELE, W KTÓRYCH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ ORGANIZOWAĆ EVENTY W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM:

Hotel Royal &SPA – Białystok, Hotel Gołębiewski – Białystok, Hotel Żubrowka SPA & Wellness – Białowieża, Hotel Białowieski – Białowieża, Hotel Branicki – Białystok, Hotel Warszawa SPA & Resort – Augustów, Hotel Loft – Suwałki, Hotel Lipowy Most – Supraśl, Hotel Odessa-  Wysokie Mazowieckie, Hotel Via Baltica – Łomża, Folwark Hutta – Huta, Hotel Korona Park Klewino, Zagroda Kuwasy – Rajgród. 

Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze miejsce na imprezę firmową dla Twojej grupy.

IMPREZY INTEGRACYJNE BIAŁYSTOK, BIAŁOWIEŻA, SUWAŁKI i okolice!

organizacja imprez integracyjnych – ponad 60 spraewdzonych scenariuszy budujących zespoły!

9 + 9 =

Artmann
Organizacja Imprez

ul. Jana Pawła II 26e
62-510 Konin

tel. +48 63 249 14 44
fax. +48 63 246 56 56
GSM. +48 691 400 010

e-mail: biuro@artmann.pl