AGENCJA EVENTOWA ARTMANN - region MAŁOPOLSKA

organizacja imprez dla firm, miast, osób prywatnych i organizacji

Szukasz agencji eventowej, której będziesz mógł powierzyć organizację imprezy firmowej
wKrakowie, Zakopanem, Bukowienie,  Nowym Sączu, Wadowicah, Tarnowie lub okolicy?
 

Zależy Ci na profesjonalnej organizacji eventu, ciekawych pomysłach i gwarancji realizacji na najwyższym poziomie? Poznaj nas! Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Ciebie doskonałym wyborem!

ZAUFANY ORGANIZATOR IMPREZ NA POLSKIM RYNKU

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku ponad 20 lat, co pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie w realizacji eventów. Zbudowaliśmy własne zaplecze atrakcji na imprezy, techniki scenicznej, scenografii, kostiumów i przede wszystkim pełną paletę pomysłów! Nasi klienci systematycznie powtarzają, że cenią w sobie nas: solidność i komfort pracy, dziękują nam za kreatywność i atrakcyjność oferty eventowej, jednocześnie zwracają uwagę, że pomimo wysokiego poziomu usług mamy bardzo atrakcyjne ceny. To ostatnie wynika z faktu, że pracujemy w ogromnej większości na naszym, własnym zapleczu. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele.

ORGANIZACJA IMPREZ dla firm i miast,
osób prywatnych i organizacji:

Konferencje i szkolenia firmowe

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy tematyczne dla firm

Pikniki firmowe

Atrakcje dla dzieci

Organizacja jubileuszy i gali otwarcia

Akcje promocyjne

Atrakcje na imprezy

Obsługa sceniczna imprez

Obsługa multimedialna imprez

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

ORGANIZATOR IMPREZ W MAŁOPOLSCE

Firma eventowa ARTMANN oferuje kompleksową organizację imprez nie tylko w okolicy Krakowa, Zakopanego, Bukowieny,  Nowego Sącza, Wadowic i Tarnowa  ale także na terenie całej Polski. Dla wielu naszych klientów z łódzkiego organizujemy imprezy w innych miejscach w Polsce i odwrotnie wielu naszych klientów posiadających siedziby na południu lub północy kraju chce, abyśmy zrobili dla nich imprezę firmową w łódzkim.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pikniki dla firm i miast oraz pokazy artystyczne, a także pełną obsługę sceniczną i multimedialną z transmisjami live włącznie. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu eventowego, dlatego jeśli nie jesteś zainteresowany kompleksową realizacją imprezy firmowej, a jedynie wynajmem pojedynczych atrakcji – to również służmy swoją pomocą.

NAJLEPSZE HOTELE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W MAŁOPOLSCE

Agencja eventowa ARTMANN na stałe współpracuje z dziesiątkami obiektów w Małopolsce, ale także z innymi obiektami w całej Polsce. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji usługi doradcy eventowego, co gwarantuje nie tylko najlepszą cenę, ale również zestaw porad, które są niezwykle istotne, szczególnie przy ważnych firmowych wydarzeniach. Pomożemy uzyskać Tobie atrakcyjny rabat w wybranym przez Ciebie hotelu i przede wszystkim zadbamy o najwyższą jakość usługi.

Znamy doskonale większość obecnych tutaj hoteli, ale także ich otoczenie i możliwości eventowe, które każde z tych miejsc generuje.

Niezależnie, czy planujesz imprezę w Krakowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Wadowicah, Tarnowie czy chciałbyś zrealizować imprezę w innym miejscu w Polsce – jesteśmy do Twojej dyspozycji! 

PRZYKŁADOWE HOTELE, W KTÓRYCH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ ORGANIZOWAĆ EVENTY W MAŁOPOLSCE

Hotel BUKOVINA – Bukowina Tatrzańska, Nosalowy Park Hotel – Zakopane, Hotel Belvedere – Zakopane, Aries Hotel SPA – Zakopane, Hotel Rysy – Zakopane, Hotel Bania Temy & SKI- Białka Tatrzańska, Hotel Q Plus – Kraków, Sheraton Grand – Kraków, Hotel Stary – Kraków, Hotel Pod Rożą – Kraków, Heron Live Hotel Marina & SPA – Sienna, Modrzewie Park Hotel & SPA – Szczawnica, Hotel Czarny Potok Resort SPA – Krynica Zdrój, Hotel Prezydent – Krynica Zdrój,  Hotel Klimek SPA – Muszyna, Turówka Hotel & SPA – Wieliczka, Karczma Tatrzański Bór – Murzasichle.

,

Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze miejsce na imprezę firmową dla Twojej grupy.

Województwo Małopolskie to jedno z najpiękniejszych miejsc – Kraków ze starówką idealną do fantastycznych gier miejskich, ale także jako centrum kongresowe. Kopalnia Soli w Wieliczce – miejsce wyjątkowych eventów i jednocześnie Zakopane, Bukowina i mnóstwo innych miejscowości do organizacji imprez firmowych o każdej porze roku.

Zapraszamy do Małopolski na imprezy firmowe: szkolenia, konferencje i kongresy, ale także doskonałe imprezy integracyjne!

IMPREZY INTEGRACYJNE KRAKÓW, ZAKOPANE i okolica!

organizacja imprez integracyjnych – ponad 60 spraewdzonych scenariuszy budujących zespoły!

11 + 9 =

Artmann
Organizacja Imprez

ul. Jana Pawła II 26e
62-510 Konin

tel. +48 63 249 14 44
fax. +48 63 246 56 56
GSM. +48 691 400 010

e-mail: biuro@artmann.pl