AGENCJA EVENTOWA ARTMANN - region KUJAWSKO-POMORSKI

organizacja imprez dla firm, miast, osób prywatnych i organizacji

Szukasz agencji eventowej, której będziesz mógł powierzyć organizację imprezy firmowej
Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku, Ciechocinku, Inowrocławiu, Chełmnie  lub okolicy?
 

Zależy Ci na profesjonalnej organizacji eventu, ciekawych pomysłach i gwarancji realizacji na najwyższym poziomie? Poznaj nas! Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Ciebie doskonałym wyborem!

ZAUFANY ORGANIZATOR IMPREZ NA POLSKIM RYNKU

REALIZACJI IMPREZ FIRMOWYCH

ATRAKCJI NA IMPREZY DLA FIRM

ARTYSTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA W ORGANIZACJI IMPREZ

Jako organizator imprez działamy na rynku ponad 20 lat, co pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie w realizacji eventów. Zbudowaliśmy własne zaplecze atrakcji na imprezy, techniki scenicznej, scenografii, kostiumów i przede wszystkim pełną paletę pomysłów! Nasi klienci systematycznie powtarzają, że cenią w sobie nas: solidność i komfort pracy, dziękują nam za kreatywność i atrakcyjność oferty eventowej, jednocześnie zwracają uwagę, że pomimo wysokiego poziomu usług mamy bardzo atrakcyjne ceny. To ostatnie wynika z faktu, że pracujemy w ogromnej większości na naszym, własnym zapleczu. Z tego też powodu z naszych usług korzystają nie tylko firmy, ale także agencje eventowe i hotele.

ORGANIZACJA IMPREZ dla firm i miast,
osób prywatnych i organizacji:

Konferencje i szkolenia firmowe

Imprezy integracyjne dla firm

Imprezy tematyczne dla firm

Pikniki firmowe

Atrakcje dla dzieci

Organizacja jubileuszy i gali otwarcia

Akcje promocyjne

Atrakcje na imprezy

Obsługa sceniczna imprez

Obsługa multimedialna imprez

Wypożyczalnia sprzętu eventowego

ORGANIZATOR IMPREZ W KUJAWSKO-POMORSKIM

Firma eventowa ARTMANN oferuje kompleksową organizację imprez nie tylko w okolicy Torunia, Bydgoszczy, Grudziądza, Włocławka, Ciechocinka, Inowrocławia, Chełmna  ale także na terenie całej Polski. Dla wielu naszych klientów z kujawsko-pomorskiego organizujemy imprezy w innych miejscach w Polsce i odwrotnie wielu naszych klientów posiadających siedziby na południu lub północy kraju chce, abyśmy zrobili dla nich imprezę firmową w kujawsko-pomorskim.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe, pikniki dla firm i miast oraz pokazy artystyczne, a także pełną obsługę sceniczną i multimedialną z transmisjami live włącznie. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu eventowego, dlatego jeśli nie jesteś zainteresowany kompleksową realizacją imprezy firmowej, a jedynie wynajmem pojedynczych atrakcji – to również służmy swoją pomocą.

NAJLEPSZE HOTELE NA IMPREZĘ FIRMOWĄ W KUJAWSKO-POMORSKIM

Agencja eventowa ARTMANN na stałe współpracuje z dziesiątkami obiektów w województwie kujawsko-pomorskim, ale także z innymi obiektami na terenie całej Polski. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji usługi doradcy eventowego, co gwarantuje nie tylko najlepszą cenę, ale również doradztwo, które jest niezwykle istotne, szczególnie przy ważnych firmowych wydarzeniach. Pomożemy uzyskać Tobie atrakcyjny rabat w wybranym przez Ciebie hotelu i przede wszystkim zadbamy o najwyższą jakość usługi.

Siedziba naszej firmy mieści się w centrum Polski, województwo kujawsko-pomorskie to jednak bardzo częsta destynacja wielu imprez firmowych, które organizujemy dla naszych klientów, a ponieważ Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Brodnica etc znajdują się bardzo blisko od nas to doskonale znamy większość obecnych tutaj hoteli, ale także ich otoczenie i możliwości eventowe, które każde z tych miejsc generuje. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy bardzo blisko Ciebie, dlatego jeśli masz tylko takie życzenie możemy do Ciebie przyjechać i szczegółowo omówić planowany przez Ciebie event.

PRZYKŁADOWE HOTELE, W KTÓRYCH MIELIŚMY PRZYJEMNOŚĆ ORGANIZOWAĆ EVENTY W KUJAWSKO-POMORSKIM

Hotel Bulwar – Toruń, Hotel Copernicus – Toruń, Hotel Nicolaus – Toruń, Hotel Filmar – Toruń, Głęboczek Vine Resort&SPA – Wielki Głęboczek, Pensjonat Odyseja – Ciechocinek, City Hotel – Bydgoszcz, Holiday Inn – Bydgoszcz, Hotel Słoneczny Młyn – Bydgoszcz, Herbarium Hotel – Chomiąża Szlachecka, Hotel Pałac Romantyczny – Turzno, Hanza Pałac Wellness – Warlubie, Hotel Młyn – Włocławek, Pałac Bursztynowy – Włocławek, Hotel Osada Karbówko Wellness&SPA – Elgiszewo, Hotel Dworek Wapionka – Górzno, Hotel Cukrownia w Żninie.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepsze miejsce na imprezę firmową dla Twojej grupy.

 

Województwo kujawsko-pomorskie składa się z wyjątkowych, pięknych miast: niedoceniana Bydgoszcz, Toruń z piękną starówką, cudownymi piernikami i pięknym deptakiem wzdłuż Wisły, wreszcie także Włocławek, Żnin, Grudziądz, Brodnica… doskonałe miejsca do organizacji konferencji, imprez targowych, miejskich podchodów multimedilanych ale także imprez w plenerze nad pięknymi jeziorami i spływami kajakami po rzekach, których w kujawsko-pomorskim nie brakuje.

Kujawsko-pomorskie zdecydowanie na TAK do organizacji imprez firmowych – także względu na lokalizację blisko centrum Polski w pobliżu autostrady łączącej pólnoc z południem.

IMPREZY INTEGRACYJNE BYDGOSZCZ, TORUŃ i okolica

organizacja imprez integracyjnych – ponad 60 spraewdzonych scenariuszy budujących zespoły!

6 + 4 =

Artmann
Organizacja Imprez

ul. Jana Pawła II 26e
62-510 Konin

tel. +48 63 249 14 44
fax. +48 63 246 56 56
GSM. +48 691 400 010

e-mail: biuro@artmann.pl