Powstały w Lublinie we wrześniu 2003 roku znakomity polski kabaret.

W ich skład wchodzą: Michał Kincel – pseudonim „Kinio”, Andrzej Mierzejewski – pseudonim „Duffy”, Paweł Szwajgier – pseudonim „Szfagier”, Jakub Bożyk – akustyk oraz Krzysztof Wiśniewski – menadżer grupy.

Członkowie formacji często podkreślają w wywiadach, że bardzo ważny jest u nich żart sytuacyjny.

Do ich największych osiągnięć należą między innymi:

  • 2006 – Grand Prix i nagroda publiczności na Przeglądzie Kabaretów Studenckich P.K.S. w Warszawie,
  • 2007 – pierwsze miejsce i nagroda publiczności na Zielonym Przeglądzie Kabaretów w Warszawie,
  • 2008 – Grand Prix i nagroda publiczności na Festiwalu „Wawka” w Warszawie.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Smile oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację kabaretu Smile możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera kabaretu Smile.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Smile w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.