Polski kabaret założony w październiku 1990 roku z inicjatywy Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, czyli absolwentów PWST w Krakowie.

Pierwsza nazwa grupy brzmiała – Somgorsi, lecz w 1994 roku zmieniła swoją nazwę na aktualną. Co ciekawe pochodzi ona od nazwy lokalu „Wyrwigrosz” w którym występował kabaret

. Formacja współpracuje z radiem RMF FM, gdzie realizuje cykl słuchowisk satyrycznych o rodzinie z Kresów o nazwie „Między Bugiem a prawdą”.

Poza działalnością na scenie kabaretowej, grupa nagrała także kilka utworów oraz wydała płytę.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Pod Wyrwigroszem oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia kabaret Pod Wyrwigroszem możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret Pod Wyrwigroszem

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Pod Wyrwigroszem w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.