Polski kabaret założony w 2004 roku w Jeleniej Górze z inicjatywy Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motyki.

W aktualny składzie znajduje się: Robert Motyka, Michał Paszczyk, Bogusław Kudłek oraz Rafał Kadłucki – obsługa techniczna.

Pierwszy program grupy powstał w roku powstania formacji pod koniec wakacji. Jednymi z najstarszych skeczy są: „Papieros”, „Młotek”, czy „Gołębie”.

Najpopularniejszą postacią wykreowaną przez formacje jest Mariolka parodiująca współczesne nastolatki.

Grupa posiada i prowadzi program rozrywkowy „Paranienormalni Tonight”, do którego zapraszają popularne osoby, po czym stawiają ich w podbramkowych sytuacjach i sprawdzają ich reakcje.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Paranienormalni oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia – kabaret Paranienormalni możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret Paranienormalni.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Paranienormalni w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.