Polska formacja kabaretowa, założona w Rybniku w 2004 roku. Już w tym samym roku odbyła się premiera pierwszego z programów pt. „My naprawdę chcemy pracować” podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej.

Co ciekawe, kabaret wydał jak na razie 5 oficjalnych DVD:

  • „Liga Kabaretów – Kabaret Młodych Panów” (grudzień 2007)
  • „Z Młodymi jak najbardziej” (kwiecień 2009)
  • „Bezczelnie Młodzi” (kwiecień 2012)
  • 10/10 czyli urodziny (czerwiec 2015)
  • Ślązisz is easy (2019)

W aktualny skład formacji wchodzi: Robert Korólczyk, Mateusz „Banan” Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz „Kaczor” Kaczmarczyk oraz Maciej Trzciński w roli menagera koncertowego.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Młodych Panów oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia – kabaret Młodych Panów możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera -kabaret Młodych Panów.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Młodych Panów w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.