Pochodzący z małej miejscowości – Wielopole Skrzyńskie, urodzony 1 października 1957 roku, polski satyryk, artysta kabaretowy oraz stand-uper. Skończył szkołę podstawową, liceum ogólnokształcące, studium teatralne oraz Akademie Wychowania Fizycznego w Krakowie, po czym rozpoczął tam pracę jako pomocnik do spraw kulturalnych AWF.

W 1984 roku wraz z przyjacielem założył kabaret „Takich Dwóch”. W ciągu kolejnych lat współpracował z telewizją oraz innymi kabaretami co w dużej mierze pomogło mu zdobyć popularność.

Znany jest także z wielu postaci w których rolę się wciela. Do najbardziej popularnych należą:

  • Pan Ignacy (Profesor Ignacy) – w płaszczyku z darów, okularach z ubezpieczalni, sympatyczny, zagubiony szary obywatel z własną filozofią życiową.
  • Waldemar K. – rokujący nadzieję na resocjalizację cwaniaczek po „ośrodku rehabilitacji”.
  • Marcinek – duże dziecko.
  • Góral – z charakterystyczną swadą, gazda

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Marcin Daniec oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia – kabaret Marcin Daniec możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret Marcin Daniec.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Marcin Daniec w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.