Grupa kabaretow, która powstała w listopadzie 2002 roku z inicjatywy studentów Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Znakiem charakterystycznym formacji jest humor absurdalny i abstrakcyjny. Specyficzne są też kojarzące się z nimi charakterystyczne sweterki.

Aktualny skład zespołu wygląda nastepująco: Bartosz Góra, Sławomir Szczęch oraz Maciej Szczęch.

Formacja wydała do tej pory 4 płyty DVD z ich występami

Co najważniejsze grupa byłą wielokrotnie nagradzana na najważniejszych festiwalach kabaretowych w kraju. Między innymi:

  • II Nagroda na XXXII Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA, Ostrołęka
  • II Nagroda oraz Nagroda Tajnego Jurora (Rafał Kmita) na XVII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek, Rybnik
  • Tytuł Świra w kategorii „Najbardziej zakręcony kabaret” w plebiscycie Świry, Dąbrowa Górnicza
  • I Nagroda na III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A., Poznań
  • Grand Prix oraz Nagroda Publiczności na VI Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów i Kabaretów Studenckich Wyjście z Cienia, Gdańsk

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Łowcy.B oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia – kabaretu Łowcy.B możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera -kabaret Łowcy.B.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Łowcy.B w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.