Niezwykle popularny polski kabaret, który swoją działalność rozpoczął w 2012 roku w Zielonej Górze.

W skład formacji wchodzą: Michał Zenkner – pseudonim „Mimi”,  Bartosz Klauziński – pseudonim „Barciś” oraz Dominika Najdek.

Kabaret przez wiele lat swojej działalności zdobył wiele nagród, chociażby:

  • 2012 – I miejsce na kabaretonie Mulatka w Ełku,
  • 2012 – I miejsce i Nagroda Publiczności na festiwalu Fermenty w Bielsku-Białej,
  • 2013 – Grand Prix i Nagroda Jawnego Jurora na festiwalu Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie Trybunalskim.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret K2 oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia kabaret K2 możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret K2.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu K2 w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.