KABARET JURKI wywodzi się z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego, swoją działalność rozpoczął w 1994 roku w Zielonej Górze.

Jest on przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Zdecydowanym atutem jest fakt, że członkowie pozwalają sobie na improwizacje podczas występów, dzięki czemu skecze są niepowtarzalne, żywe i dynamiczne.

Kabaret posiada wiele programów kabaretowych:

  • 2016 – Święta polskie
  • 2015 – Aktorem w płot 
  • 2013 – Marzenia
  • 2011 – Reżyser
  • 2009 – Po męskiej stronie
  • 2009 – Album rodzinny
  • 2008 – Mówi się, mówi
  • 2006 – Histeryjki

Do aktualnego zespołu należą: Agnieszka „Marylka” Litwin-Sobańska, Przemysław „Sasza” Żejmo oraz Marek Litwin.

W przypadku zainteresowania KABARETEM JURKI proponujemy Państwu angaż wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Zapewniamy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Jurki oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w wydarzeniu i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia kabaret Jurki możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret Jurki.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Jurki w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.