Kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995. Podstawą ich repertuaru są dowcipy muzyczne oraz sytuacyjne zazwyczaj oparte na skojarzeniach muzycznych.

W aktualny skład grupy wchodzą skrzypkowie: Filip Jaślar i Michał Sikorski, altowiolista Paweł Kowaluk oraz wiolonczelista Bolesław Błaszczyk. Z ciekawostek, formacja wystąpiła na Warsaw Summer Jazz Days w 2002 roku razem z Bobbym McFerrinem.

Zwiedzili ogromną ilość państw w europie i nie tylko, cały czas podróżują występując oraz zdobywając nagrody:

  • Grand Prix XVIII Biesiad Satyry i Humoru „Złota szpilka” – 1997
  • II nagroda Przeglądów Kabaretów PaKA – 1998 i 2000
  • „Pingwin z brązu”, nagroda zielonogórskiego środowiska kabaretowego
  • Grand Prix Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście w 2002

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Grupy Mocarta oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia – kabaret Grupy Mocarta możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych (ale tylko w określonych warunkach). Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret Grupy Mocarta.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Grupy Mocarta w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.