Urodzony 13 czerwca 1962 roku w Tomaszowie Mazowieckim, niesamowity polski aktor teatralny i filmowy, reżyser, prezenter telewizyjny, piosenkarz, youtuber, ale co dla nas najważniejsze artysta kabaretowy.

Swoją karierę rozpoczął od filmy „Czarne Stopy”, natomiast widzów i popularność zdobył dzięki roli w filmie Kroll. Do najważniejszych produkcji w których wystąpił należą między innymi:

: V.I.P., PsyPolska śmierćPsy 2. Ostatnia krewNic śmiesznegoTatoKilerSaraSzczęśliwego Nowego JorkuSztosKiler-ów 2-óchAjlawjuChłopaki nie płacząE=mc²Kariera Nikosia DyzmyShowSztos 2 i Pitbull. Ostatni pies 

Niesamowicie zabawny i profesjonalny aktor i artysta kabaretowy z ogromny doświadczeniem. Do jego atutów można także zaliczyć umiejętność doskonałego kontaktu z widzownią.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu lub stand-up. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Cezary Pazura oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację kabaretu Cezary Pazura możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera kabaretu Cezary Pazura.  

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Cezary Pazura w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.