Urodzony 15 marca 1952 w Chrzanowie – polski aktor teatralny, telewizyjny, filmowy i dubbingowy, artysta kabaretowy, piosenkarz, scenarzysta, i reżyser.

Znamy go przede wszystkim z seriali telewizyjnych czy ogromnej ilości produkcji filmowych nie tylko w roli aktora. Swoją przygodę jako aktor rozpoczął już na studiach w filmie „Odejścia, powroty”, natomiast pierwszą większą rolę odegrał w produkcji  Feliksa Falka pt. „Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce

W wielu produkcjach usłyszeć można także jego głos, chociażby w:

-„Kurczak mały”

-„Toy story 3”

Kojarzymy go z dobrym poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Nic mylnego, ponieważ prowadzi on i występuje na scenie kabaretowej od wielu lat.

Zajmujemy się angażem wybranego kabaretu na Państwa imprezę firmową, ale także kompleksową organizacją kabaretu. 

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb, które zgłasza kabaret Andrzej Grabowski oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji imprezy firmowej, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru eventu, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online Państwa imprezy z kabaretem do internetu.

Organizacja kabaretu wiąże się również z KOORDYNACJĄ WYSTĘPU i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację wydarzenia – kabaret Andrzej Grabowski możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – kabaret Andrzej Grabowski.

Zobacz także inne KABARETY oraz IMPREZY TEMATYCZNE.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności kabaretu Andrzej Grabowski w wybranym przez Państwa terminie i miejscu.