Sport to nieodłączny element ogromnej ilości eventów w Polsce. Dzisiaj sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim doskonała zabawa, integracja oraz pasja i styl życia dla wielu z nas. Od początku funkcjonowania naszej agencji eventowej, równolegle do organizacji imprez artystycznych dla firm zajmujemy się także organizacją eventów sportowych. Bardzo często te dwa obszar imprez firmowych przenikają się i wzajemnie się uzupełniają. Jeśli szukają Państwo pomysł na event firmowy w konwencji sportowej, to mamy nadzieję, że poniższy artykuł będzie dla Państwa inspiracją. W celu usystematyzowania przeróżnych imprez sportowych, które organizujemy dla firm podzieliliśmy je na kilka kategorii:

  1. EVENTY SPORTOWE NA STADIONACH

Imprezy dla firm na stadionach to najpełniejsza forma doświadczania atmosfery sportu, szerzej pisaliśmy o tym w artykule ORGANIZACJA IMPREZ DLA FIRM NA STADIONACH, do przeczytania którego serdecznie zapraszamy.

  • EVENTY SPORTOWE PRZY HOTELACH

Warunki hotelowe nie zawsze pozwalają stworzyć tak samo doskonałe warunki do realizacji wybranych dyscyplin sportowych, ale podstawą jest atmosfera, doping, rywalizacja, zwycięstwa i doskonała zabawa, a te rzeczy w równie doskonały sposób można osiągnąć bezpośrednio przy hotelu, szczególnie że obecnie coraz więcje hoteli dysponuje fantastycznym zapleczem sportowym, np. Hotel Remes w Opalenicy, Hotel Atut w Licheniu, czy hotel Holiady Inn w Józefowie koło Warszawy.

  • EVENTY SPORTOWE W HOTELACH

Sportowe imprezy dla firm odbywają się nie tylko na zewnątrz hoteli, ale także w ich wnętrzach. Wielokrotnie organizowaliśmy olimpiady sportowe oraz pojedyncze turnieje w salach: gry w dartsa, turnieje gry w bilard, piłkarzyki, pływanie, symulatory wyścigów. Całość wydarzenia powiązana ze spotkaniami gwiazd sportu. Trąby kibica, gwizdki, hasła dopingujące to wszystko twarzy wspaniały klimat.

  • EVENTY SPORTOWE o CHARAKTERZE REKREACYJNYM I PRZYGODOWYM:

Regaty żeglarskie, spływy kajakowe, rajdy rowerowe, turnieje gry w paintball oraz wyprawy samochodami terenowymi 4×4, czy quadami.

  • SPORTOWE ATRAKCJE NA EVENTY:

Pokazy sportowe mogą stać się również częścią imprez rozrywkowych, pikników dla firm, ale co ciekawe także uroczystych wieczorów. Wielu mistrzów sportu jest prawdziwymi showman’ami. Sportowcy są także świetnymi mówcami motywacyjnymi, bo na ich przykładzie można doskonale obrazować zasady działania zespołu i proces dochodzenia do sukcesu.

  • UDZIAŁ ZESPOŁU W OGÓLNODOSTĘPNYCH IMPREZACH SPORTOWYCH:

Imprezy dla firm to także wspólne wyjścia do pubów, na koncerty oraz imprezy sportowe: wyścigi, mecze piłkarskie, siatkówki, czy koszykówki.

  • DZIAŁANIA EVENTOWE/PROMOCYJNE ODCZAS IMPREZ SPORTOWYCH

Wreszcie imprezy sportowe to także sposób na promocję firm i budowanie wizerunku.  

SPORTOWE ATRAKCJE NA IMPREZY DLA FIRM:

Gokarty, segway, quady, latające rowery, paintball, samochody terenowe, symulatory samochodów, konsole xbox, konsole playstation, turnieje ustawiania skrzynek, samochody trial i wiele, wiele innych. Zapraszamy!

Zapraszamy do KONTAKTU.