OBSŁUGA KONFERENCJI

kompleksowa obsługa konferencji: obsługa nagłośnienia i oświetlenia, wynajem ekranów, projektorów, monitorów, transmisje online, obsługa recepcji, obsługa materiałów reklamowych, tworzenie prezentacji biznesowych

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KONFERENCJI

Obsługa konferencji obejmuje przynajmniej kilka głównych elementów: nagłośnienie konferencji oraz oświetlenie, transmisje online, obsługę multimedialną konferencji, wynajem sprzętu, tłumaczenia symultaniczne, obsługę recepcji konferencyjnej, a także obsługę towarzyszącą (logistykę, montaż i demontaż materiałów POS, dystrybucję wśród uczestników materiałów poligraficznych, gadżetów reklamowych itp.). Skorzystanie z naszej propozycji dotyczącej obsługi konferencji to ogromny komfort i jednocześnie najwyższy poziom realizacji Państwa wydarzenia.

NAGŁOŚNIENIE KONFERENCJI

Obsługa konferencji w zakresie nagłośnienia prelegentów, dźwięku z prezentacji i filmów. Zapewniamy kolumny QSC, mikser dźwięku, mikrofony bezprzewodowe, mikrofony nagłowne i krawatowe. Na Państwa życzenie opracowujemy i realizujemy także oprawę dźwiękową poszczególnych punktów programu konferencji.

OBSŁUGA MULTIMEDIÓW

Obsługa konferencji w zakresie multimediów: telebimy, kamery, promptery i monitory podglądowe oraz miksery wizji. Wszystkie te urządzenia wykorzystujemy do obsługi multimedialnej na miejscu w sali konferencyjnej, dzięki temu obraz pojawia się jednocześnie na wielu ekranach w określonym miejscu.

OŚWIETLENIE KONFERENCJI

Obsługa konferencji dotyczy także oświetlenia. Część konferencji, szczególnie naukowych nadal wykorzystuje przede wszystkim zastane oświetlenie w salach konferencyjnych. Coraz częściej jednak poszukuje się rozwiązań związanych z oświetleniem, które zwiększą atrakcyjność wydarzenia. Z tego powodu obsługa konferencji w zakresie oświetlenia staje się niezbędna. Oświetlenie frontowe prelegentów, oświetlenie architektoniczne ścian sali konferencyjnej, oświetlenie ścianek reklamowych, eksponatów i innych. Realizator oświetlenia czuwa nad przebiegiem spotkania i w odpowiednim momencie podkreśla istotę poszczególnych punktów konferencji odpowiednio dobranym oświetleniem.

OBSŁUGA TECHNICZNA TRANSMISJE ONLINE

Pandemia covid sprawiła, że transmisje online stały się podstawowym sposobem komunikowania firm z otoczeniem. Pomimo tego, że ograniczenia zostały zniesione to w wielu obszarach uczestnicy i organizatorzy konferencji uświadomili sobie, że transmisje online to jeden z ważnych elementów organizowanych wydarzeń. Dysponujemy kamerami, mikserami wizji, graberami, switcherami i wieloma innymi urządzeniami, które umożliwiają nam obsługę konferencji w zakresie transmisji online. Zatem jeśli chcieliby Państwo, żeby nagrać realizowaną konferencję lub przygotować transmisję LIVE z wydarzenia – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

TŁUMACZENIA SYMULTANICZNE

Część konferencji odbywa się z udziałem osób obcojęzycznych, w takich sytuacjach niezbędna jest obsługa konferencji w zakresie tłumaczeń symultanicznych. Oferujemy pełną realizację: wynajem kabin tłumaczy symultanicznych, jednostkę centralną dla tłumaczy, promiennik do przekazywania sygnału oraz odbiorniki ze słuchawkami dla uczestników. W zależności od Państwa potrzeb odbiorniki mogą być dwu lub więcej kanałowe, co umożliwia transmisję nawet kilku języków tłumaczonych.

OŚWIETLENIE ARCHITEKTONICZNE

Jeśli zależy Państwu, żeby wnętrze sali wyglądało wyjatkowo lub żeby budynek restauracji, hotelu, sali konferencyjnej, firmy czy innego obiektu na zewnatrz został podświetlony w taki sposób, który da jasno do zrozumienia, że w jego wnetrzu dzieje się coś wyjątkowego? Oświetlenie architektoniczne to doskonałe rozwiązanie.

OBSŁUGA RECEPCJI

Przygotowanie stanowiska recepcyjnego a następnie jego obsługa to nasze zadanie. Zapewnimy zabudowę tego ważnego miejsca, a także pełną obsługę przez hostessy: rejestracja uczestników, wydawanie identyfikatorów i materiałów reklamowych, udzielanie informacji organizacyjnych gościom.

PRZYGOTOWANIE PREZENTACJI KONFERENCYJNYCH

Preznetacje biznesowe: sprzedażowe, marketingowe, naukowe, wizerunkowe – każde z nich wymagają innego sposobu prezentacji materiałów i każde z nich wymagają nie tylko najlepszej zawartości merytorycznej, ale także doskonałej oprawy graficznej. Mamy doświadczenie w realizacjach prezentacji dla największych polskich marek. Zapraszamy!

OBSŁUGA FOTO i VIDEO KONFERENCJI

Dokumentacja foto i video konferencji, montaż filmów z realizownaych wydarzeń, przygotowanie zdjęć do druku oraz do prezentacji w internecie, a także tworzenie albumów prezentacyjnych z eventów.

ZABUDOWA TARGOWA

Konferencjom towarzyszą także targi i rzeczywiste prezentacje towarów i usług wymagające zabudowy targowej lub obsługi technicznej w postaci dostarczenia stołów, krzeseł, zasilania na stoiskach, oświetlenia lub rozprowadzenia sieci internetowej.

TRANSPORT, MONTAŻ, DEMONTAŻ, SKŁADOWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Materiały reklamowe to setki kilogramów, a czasami wręcz tony konstrukcji, mebli, potykaczy, balonów, masztów, flag, banerów i innych. Proponujemy Państwu obsługę tej części Państwa zaplecza w trakcie konferencji a także zapraszamy do stałej współpracy w powyższym zakresie. Państwa zaplecze materiałów reklamowych moze być przechowywane w naszych magazynach, jeden telefon lub e-mail i pod wskazanym adresem i o wskazanej godzinie wszystko dla Państwa przywozimy, montujemy, a po imprezie ponownie zabieramy. 

 ZAUFAŁO NAM KILKASET FIRM

Jako agencja eventowa obsługujemy małe, prywatne firmy, jak również ogromne polskie i międzynarodowe korporacje oraz organizacje prywatne i publiczne, przez ten czas zaufały nam tysiące osób prywatnych – organizatorów imprez w całej Polsce.
Poniżej przykładowe marki dla których mieliśmy przyjemność organizować imprezy firmowe:

a także wiele innych wspaniałych firm i marek wiodących na rynku polskim i międzynarodowym, których nie sposób wszystkich wymienić.