ORGANIZATOR IMPREZ

ARTMANN zajmuje się organizacją imprez integracyjnych, imprez tematycznych, organizacją pikników dla firm, obsługą multimedialną konferencji, kongresów i targów.

ORGANIZATOR EVENTÓW

ORGANIZATOR EVENTÓW na terenie całej Polski, imprezy firmowe nad jeziorami, team building w górach, spotkania nad morzem, aktywności przy hotelach i w lasach, a także na pikniki i imprezy integracyjne na terenach firm.

Jesteśmy agencją eventową z samego centrum Polski – centrum wydarzeń targowych, spotkań energetycznych, motoryzacyjnych, farmaceutycznych, branży FMCG i wielu innych.

Lokalizacja naszej siedziby umożliwia nam sprawną organizację eventów na terenie całego kraju, dlatego eventy realizujemy w całej Polsce, zarówno w centrum: od Poznania zaczynając, przez Konin, Łódź, Warszawę, Włocławek, Toruń i Bydgoszcz, ale także na południu w Zakopanem, Wiśle, Szklarskiej Porębie, oraz na północy w Świnoujściu i Gdańsku oraz na wschodzie i zachodzie naszego kraju.

 

Wśród naszych klientów są między innymi: Colian, Oranżada Hellena, Grześki, Goplana, Żabka, Chemat, Skoda, BOŚ, Hochland, PGF, MAN, SIEMENS, POLPHARAMA i wiele innych fantastycznych firm – zarówno bardzo dużych, jak również bardzo małych.

Specjalizujemy się w następujących obszarach eventowych:

 – organizacja imprez integracyjnych

 – realizacja imprez tematycznych

 – organizacja piników

 – obsługa multimedialna wydarzeń

 – organizacja koncertów i kabaretów

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym oraz bazą ponad 1800 atrakcji na wszelkiego rodzaju imprezy.

Zapewniamy Państwu indywidualne podejście, pełne zaangażowanie, ogromną kreatywność i równie wielkie doświadczenie wynikające z ponad 2.500 realizacji.

Jesteśmy przekonani, że stworzymy dla Państwa wyjątkowy event.

Zapraszamy!

O NAS