Norbert Dudziuk, bo tak na prawdę nazywa się polski piosenkarz oraz prezenter telewizyjny i radiowy. Absolwent między innymi Państwowej szkoły muzycznej I i II stopnia w Olsztynie. Swoją karierę muzyczną zaczął w 1997 albumem studyjnym, zatytułowanym Samertajm.

UTWORY – NORBI

Do najpopularniejszych utworów możemy zdecydowanie zaliczyć przebój „Kobiety są gorące”, ale także „Samertajm”, „Dwójka i trzy zera”, „Nie zaczepiaj mnie”,czy „I znowu to samo”.

ORGANIZACJA KONCERTU – NORBI

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb – Norbi oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu – Norbi możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – Norbi.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.