Łukasz Mróz występujący pod pseudonimem Mrozu to polski piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza bluesa, soulu oraz rock’and’rolla. Urodzony 22 lipca 1986 roku we Wrocławiu Łukasz to także producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Laureat nagrody Viva Comet Awards i dwóch Eska Music Awards. Współpracował z ogromną ilością artystów, między innymi DJ Kenneth, Wice Wersa, White House, Molesta, Jamal i wiele wiele innych. Podczas swojej długoletniej kariery muzycznej wydał 5 albumów studyjnych.

UTWORY – MROZU

Wsród kilku albumów znalazło się sporo utworów które zawojowały świat muzyczny. Do najbardziej rozpoznawalnych należą: „Nic do stracenia”, „Szerokie wody”, „Jak Nie My to kto”, czy chociażby „Miliony monet”.

ORGANIZACJA KONCERTU MROZU

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb – Mrozu oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Mrozu możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera Mrozu.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.