PRAWDZIWY MIKOŁAJ Z LAPONII W POLSCE

spraw dzieciom niezwykłą frajdę, zaskocz je i zaproś tego wyjątkowego gościa

MIKOŁAJ Z LAPONII W POLSCE!

Czy to możliwe, aby prawdziwy Mikołaj z Laponii pojawił się w Polsce??? Oczywiście, że tak!

Jak co roku, Mikołaj przylatuje w grudniu do Polski, a my jako agencja eventowa ARTMANN mamy przyjemność być organizatorem jego pobytu w Polsce. Podobnie i w tym roku przystępujemy do prac związanych z planowaniem spotkań z dziećmi tymi małymi, ale także już z tymi dorosłymi, z mediami, firmami, organizacjami i samorządami.

SPOTKANIA Z DZIEĆMI

Głównym celem przyjazdu Mikołaja z Laponii są oczywiście spotkania z dziećmi. To one czekają na Niego najbardziej. Mikołaj odwiedza dzieci we wskazanych lokalizacjach: hotelach, przedszkolach, szkołach, ale także w wybranych prywatnych domach.

SPOTKANIA Z DOROSŁYMI

To jest najciekawsza część spotkań z Mikołajem z Laponii. Dorośli ponoć w Mikołaja nie wierzą, a gdy stają bezpośrednio twarzą w twarz… głos zaczyna się łamać i oczy robią się wieksze niż pięcio złotowki!  Ten Mikołaj robi ogromne wrażenie i ciężko powiedzieć, czy to zasługa jego postury, fińskiego języka, czy może uświadomienia sobie, że ten prawdziwy jednak istnieje:))).

SPOTKANIA Z MEDIAMI

Wizyta tak wyjątkowego gościa, jak Mikołaj z Laponii oczywiście nie uchodzi bez echa także w mediach! Dziennikarze z przyjemnością wypytują się o wszystkie szczegóły: brodę, prezenty, żonę Mikołaja, skąd dokładnie Mikołaj pochodzi , ile w danym momencie śniegu jest śniegu w Rovainiemi, jak się przemieszcza i jak dużo listów Mikołaj otrzymuje od dzieci z Polski i z całego świata.

SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI SAMORZĄDÓW

Tradycją się stały spotkania z przedstawicielami miast i organizacjami działającymi w miejscach, do których zostaje zaproszony Mikołaj z Laponii. Bez wątpienia warto porozmawiać bezpośrednio z Mikołajem o prezentach dla dzieci w swojej okolicy:)

SPOTKANIA Z FIRMAMI

Popularną formą spotkań są także odwiedziny Mikołaja z Laponii w polskich firmach. Któż nie chciałby porozmawiać z Mikołajem, tym bardziej, że spotkania te odbywają się zazwyczaj jeszcze przed Bożym Narodzeniem i jest nadzieja, że można zasugerować swoje oczekiwania dotyczące prezentów. Spotkania mogą odbyć się bezpośrednio w firmach lub podczas organizowanych w grudniu konferencji. Z udziałem Mikołaja z Laponii możemy ozrganizować także akcje promocyjne.

AKTYWNOŚCI Z MIKOŁAJEM Z LAPONII

Z udziałem Mikołaja z Laponii przygotowujemy szereg najróźniejszych aktywności, które indywidualnie ustalamy wg potrzeb: kartki z życzeniami z autografami, życzenia video w języku fińskim, angielskim (z napisami w języku polskim), spotkania na ZOOM, dostawy szczególnych prezentów.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA SPOTKANIA Z MIKOŁAJEM Z LAPONII

Nasza agencja ARTMANN ma przyjemność pełnić funkcję  organizatora pobytu Mikołaj z Laponii w naszym kraju. Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją spotkania lub jakichkolwiek innych aktywności z tym wyjątkowym gościem – ZAPRASZAMY!

PRAWDZIWY MIKOŁAJ Z LAPONII W POLSCE

wszyscy bez wyjątku są pod wrażeniem tego wyjątkowego gościa

MIKOŁAJ Z LAPONII W POLSCE!

Bardzo często pojawia się pytanie: Czy ten Mikołaj naprawdę przylatuje z Laponii? Tak, ten Mikołaj autentycznie przylatuje z Rovaniemi. Mówi po fińsku, ale także po angielsku i troszkę po polsku, chociaż naszego języka cały czas się jeszcze uczy. Ma jednak swoich pomocników, którzy go wspomagają. Trzeba jednak przyznać, że język fiński jest jednym z elementów, który robi na otoczeniu największe wrażenie, bo rzeczywiście w naszej polskiej kulturze brzmi magicznie.

AUTENTYCZNIE TEN MIKOŁAJ PRZYLATUJE DO POLSKI Z LAPONII

PONAD 2000 km do pokonania, ale Mikołaj ma doświadczenie w takich podróżach

POPULARNOŚĆ MIKOŁAJA Z LAPONII !

Szereg spotkań z Mikołajem ma charakter zamknięty, ograniczony tylko do ustalonego z góry grona osób, ale z Mikołajem z Laponii organizujemy także eventy otwarte podczas, których przybywają rzesze zainteresowanych, którzy chcą go osobiście zobaczyć. Przyznam, że to jest chyba jedyna postać do której ustawiają się tak długie kolejki, by wykonać sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

OGROMNA POPULARNOŚĆ MIKOŁAJA Z LAPONII

TO JEST FANTASTYCZNE, JAK WIELE OSÓB CHCE SPOTKAĆ MIKOŁAJA!

PLANUJESZ WIGILIĘ FIRMOWĄ?

Zobacz dziesiątki pomysłów na wigilię firmową, konkretnych atrakcji i wskazówek związanych z organizacją spotkania świątecznego w Twojej firmie!

WIGILIA FIRMOWA

szereg pomysłów na organizację spotkań świątecznych w Twojej firmie: atrakcje,
mikołajkowe imprezy intgracyjne i  miejsca na realizację spotkań.