Były członek składu koncertowych projektów muzycznych, takich jak np. Michael Jackson SymfonicznieFreddie Mercury Symfonicznie czy Queen Story. Występował jako support przed organizowanymi w Polsce koncertami zagranicznych artystów, takich jak m.in. Amy Macdonald, Coolio czy John Miles. Urodzony w 1986 roku artysta swoją pierwszą działalność muzyczną rozpoczął w wieku 15 lat zakładając pierwszy zespół muzyczny De Vils, w którym między innymi grał na fortepianie i śpiewał. W kolejnych latach uczestniczył on w wielu programach telewizyjnych, w jednym z nich – „The Voice of Poland” zdobył miano finalisty. Od tamtej pory prężnie działa w branży muzycznej.

UTWORY – MATEUSZ ZIÓŁKO

Do najpopularniejszych utworów tego artysty należą: „Tak wiele”, „7 rzeczy”, „W płomieniach”, „Szkło”, „Planety”, czy duet z Sylwią Grzeszczak „Bezdroża”, który został nagrodzony 2x platynową płytą.

ORGANIZACJA KONCERTU – MATEUSZ ZIÓŁKO

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb – Mateusz Ziółko oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu – Mateusz Ziółko możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – Mateusz Ziółko.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.