Młody artysta, piosenkarz, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki głównie z gatunku reggae. Urodzony 10 maja 1991 roku w Brzegu, znany również pod pseudonimem MaccaBraa. W latach 2008-2012 wokalista w zespole Star Guard Muffin, a następnie zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. Swoją karierę muzyczną zapoczątkował albumem „Ziemia Obiecana”. Jednak główną sławę zyskał po występie w programie telewizyjnym TVN Mam talent! W którym zdobył drugie miejsce. Z ciekawostek w 2011 roku wraz z zespołem wyjechał na Jamajkę gdzie w Kingston nagrali album „Jamaican Trip”.

UTWORY – KAMIL BEDNAREK

W swojej karierze Kamil wydał ogromną ilość utworów. Do najpopularniejszych należą: duet z Mesajah „Szukając Szczęścia”, „Cisza”, „Chwile jak te”, „List”, czy „Talizman

ORGANIZACJA KONCERTU – KAMIL BEDNAREK

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb artysty- Kamil Bednarek oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu wokalisty – Kamil Bednarek możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera – Kamil Bednarek.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.