IMPREZY DLA FIRM NA WODZIE

imprezy integracyjne, sportowe i rozrywkowe realizowane na wodzie :
nad jeziorami, nad rzekami, na morzu i na basenach

IMPREZY FIRMOWE NA WODZIE – GDZIE? JAK? KIEDY?

Gdy nadchodzi wiosna i lato, imprezy dla firm nad wodą, to częsty wybór. Woda, to żywioł, który wywołuje emocje, poczucie przygody i doskonałe tło do zabawy oraz organizacji imprez integracyjnych. Jednocześnie, od południa, przez centrum Polski do północy mamy ogromny wybór możliwości, by zrealizować imprezę firmową nad wodą: rzeki, jeziora, a także duży wybór hoteli z basenami. Imprezy takie oprócz oryginalnego scenariusza i pomysłu na event wymagają także szczególnych zasad bezpieczeństwa.

Imprezy dla firm, te nad wodą dzielimy na kilka kategorii. Jako kryterium podziału przyjmujemy miejsce organizacji eventu:

  1. Imprezy integracyjne nad rzekami

Spływy kajakowe, spływy pontonowe, spływy łodziami flisackimi, ale także co ciekawe wyprawy samochodami terenowymi koryt rzek, z ich przekraczaniem.

  1. Imprezy dla firm na jeziorami

Organizacja eventów dla firm nad jeziorami, to przeogromna paleta możliwości.

Mamy przynajmniej kilkanaście sprawdzonych miejsca nad jeziorami, w których zrealizowaliśmy kilkadziesiąt różnych imprez integracyjnych: Stocznia Katamoran, czyli budowa łodzi dwukadłubowych, zakończona wyścigami na tych łodziach, spływy kajakowe, regaty żeglarskie, rejsy statkiem, wyprawy na skuterach wodnych, motorówkach i ribach, narty wodne, wakeboard, banany, poduszki. Imprezy sportowe i rozrywkowe (np. po jeziorach Ślesińskim, Pątnowskim i Mikorzyńskim pływa statek Dziwożona, zabierający nawet do 199 osób, na których realizujemy imprezy pirackie oraz marynarskie). Imprezy dla firm nad jeziorami, to nasza ogromna fascynacja i są miejsca, w których jeziora oferują nam jednocześnie maksymalnie bezpieczne możliwości organizacji imprez integracyjnych, np. w Hotelu MORAN nad Jeziorem Powidzkim, gdzie znajduje się piękna plaża, a następnie jezioro, które na odcinku ponad 100 metrów w głąb posiada głębokość zaledwie kilkudziesięciu centymetrów.

  1. Eventy nad morzem

Imprezy firmowe nad morzem to zarówno organizacja imprez integracyjnych, ale także imprez rozrywkowych. Na plażach mieliśmy przyjemność realizować Robinsonadę, Adventure Racing, Poszukiwanie Skarbu, Zaślubiny z morzem, ale także Olimpiady Sportowe i oczywiście aktywności z pełną paletą atrakcji indywidualnych: skutery, flyboard, czy windsurfing dla którego Hel jest miejscem wymarzonym.

Oddzielną kategorią imprez nad morzem są także wyprawy promem do Szwecji, Danii i Norwegii oraz wyprawy kutrami na połów dorsza. Imprezy dla firm nad morzem to autentycznie ogromna paleta możliwości, z przyjemnością służymy swoim wsparciem.

  1. Imprezy firmowe w hotelach z basenami
    Organizacja eventów dla firm w hotelach, które posiadają basen to dzisiaj codzienność. Organizując imprezy firmowe, jednym z czynników wyboru konkretnego obiektu jest właśnie posiadanie przez hotel basenu. Paradoks polega jednak na tym, że w trakcie imprez firmowych uczestnicy rzadko korzystają z basenu. Są jednak wyjątki, albowiem baseny są doskonałym miejscem do realizacji imprez integracyjnych, aktywności sportowych, czy nawet imprez rozrywkowych (np. HAWAJE NIGHT). Baseny dają także niezwykłe możliwości relaksu po ciężkim dniu. Jakże miłe wspomnienie relaksu w basenach, po całodziennym szusowaniu na śniegu. Polecam tutaj Hotel Bania w Białce Tatarzańskiej lub Hotel Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej.

Organizacja imprez firmowych nad wodą daje ogromną paletę możliwości. Zapraszamy do kontaktu, wspólnie  dobierzemy i zrealizujemy najbardziej optymalne rozwiązanie.

REGATY ŻEGLARSKIE

REGATY ŻEGLARSKIE

Impreza integracyjna dla firm w formie REGAT ŻEGLARSKICH z aktywnościami na łodzi. Jeśli jezioro, to koniecznie żagle. Jeśli żagle, to dlaczego nie regaty? Regaty to wspaniały sposób na integrację uczestników, rywalizację i zdobywanie nowych umiejętności. Dla...