Ahoj ku wielkiej przygodzie! Impreza piracka na pokładzie Kulawego Kida w hotelu, pod namiotem, na statku lub pomoście.

Na adeptów pirackiej sztuki czeka pokład pełen majtków przytupujących w rytm szant. Na szczycie masztu powiewa flaga z czachą i skrzyżowanymi piszczelami. To znak, że przybyła ferajna przygotowuje się do swojego rejsu pod dowództwem imprezowego kapitana.

Na sygnał okrętowego dzwonu majtkowie wciągają kotwicę. XVIII-wieczne mity o pirackich podbojach bogatych ziem i napadach na ładownie galeonów stają się coraz bliższe adeptom pirackiego kunsztu.

AHOJ! KU PRZYGODZIE!

Rozpoczyna się IMPREZA PIRACKA. Deski pokładu trzeszczą pod stopami wybijającymi rytmy w takt śpiewanych utworów. Srogi kapitan z opaską na oku, kolczykiem w uchu i chustką na głowie zaczyna od ostrej musztry: przysiad, podskok w prawo i zaraz w lewo. Zawrotne tempo jak przy wymachach szpadą spełnione.

Zanim świeżo zaokrętowani goście dokonają swego pierwszego abordażu, muszą złożyć piracką przysięgę, która chroni przed zemstą statku widma za bezprawne grasowanie po morzach i oceanach. Po takiej przysiędze czas na stawienie czoła iście pirackim zadaniom: krwawa dolina, rzut obręczą na szable Sharpa, kości francuskiego korsarza,piracka strzelnica, śpiewanie szant, nauka tańca oraz turniej majtka pokładowego.

Firmowa impreza piracka, AHOJ!

Zobacz inne IMPREZY TEMATYCZNE.