Kowbojska impreza tematyczna WESTERN CITY to oczywiście impreza w klimatach DZIKIEGO ZACHODU. Kowboje wymachujący rewolwerami i zdobywający miasteczka, saloonowe pojedynki, urocze i figlarne tancereczki. Goście wciągnięci w wir zabawy: składają kowbojskie ślubowania, poszukują złota, strzelają z rewolwerów, rzucają nożami, ujarzmiają byka – stawiają czoła iście kowbojskim zadaniom. Celem spotkania jest wyłonienie nowego szeryfa miasteczka. Konferansjer John z tymczasowym szeryfem nie dadzą spokoju swoim brachom z piaszczystej uliczki, skąpanej w południowym słońcu. Impreza z kowbojami to doskonały pomysł organizacji spotkania zarówno w chacie grillowej, na polanie, ale także w restauracji.

Impreza kowbojska WESTERN CITY obejmuje kompleksową organizację eventu: nagłośnienie i oświetlenie, dekoracje w klimacie imprezy kowbojskiej, gry i zabawy dostosowane do przewodniego motywu, konferansjera prowadzącego cały wieczór, materiały poligraficzne związane z realizowaną kowbojską imprezą tematyczną i oczywiście pełen zestaw artystów nawiązujących do klimatu imprezy.

Jeśli zainteresowała Cię impreza tematyczna WESTERN CITY lub też byłbyś zainteresowany organizacją imprezy w innym temacie napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie propozycję. KONTAKT

Zobacz także inne imprezy tematyczne organizowane przez agencję eventową ARTMANN!

Organizacja imprez tematycznych ARTMANN – ZAPRASZAMY!