Polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, urodzona 23 sierpnia 1991 we Wrocławiu, córka rolnika i nauczycielki w szkole podstawowej. Posiada troje rodzeństwa. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrocławiu w klasie gitary klasycznej. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła od zespołu Nurth, w którym występowała pod pseudonimem Evelynn. W kolejnych latach swojego szczęścia próbowała w programie Mam talent!, niestety bez powodzenia. Jej umiejętności docenił natomiast program X Factor, w którym dotarła do półfinału. Niedługo potem podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną.

UTWORY – EWELINA LISOWSKA

Do najpopularniejszych utworów tej wokalistkinależą między innymi: „Nieodporny Rozum”, „W Stronę Słońca”, „Prosta sprawa”, czy „Na Zawsze”.

ORGANIZACJA KONCERTU EWELINA LISOWSKA

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb – Ewelina Lisowska oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Ewelina Lisowska możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera zespołu Ewelina Lisowska.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.