Przedstawiamy poniżej najpopularniejsze dmuchańce dla dzieci, zaczynamy od miejsca numer 10 i kończymy na tym, które wybierane jest najczęściej:

NUMER 10 – DMUCHANE TUBY

Nasze zestawienie otwierają dmuchane tuby, które wykorzystywane są podczas pikników firmowych do konkursów i zabaw, rywalizacji i animacji z udziałem dorosłych, jak również dzieci.

NUMER 9 – BUNGE RUN

Bunge run – to dmuchaniec o zacięciu sportowym. Dziecko, ale także dorosłe osoby, zapinane są w specjalne szelki, do których przyczepiona jest guma. Dmuchaniec ten to test siły – kto mocniej naciągnie gumę, by jak najdalej od startu zaczepić rzep.

NUMER 8 – KULE WODNE

Kule wodne to niezwykła atrakcja na imprezy dla dzieci. Przygotowany jest basen z wodą, a na tym basenie napełnione powietrzem kule, w których dzieci biegają po wodzie. Super atrakcja! Ma jednak dwie wady, które powodują, że pomimo swej niezwykłej atrakcyjności wybierane są relatywnie rzadko: mała przepustowość ok. 24 dzieci/1 godzinę, a druga wada, że basen wymaga napełnienia wodą, a następnie jej opróżnienia…
Pomimo wad, należy jednak pamiętać, że jest to dmuchaniec, który jest uwielbiany przez dzieci!

NUMER 7 – DMUCHANY DARTS

Dmuchaniec ten nawiązuje do popularnego klubowego darta, z tą małą różnicą, że jest wielki… ma średnicę blisko 3 metrów i jest bezpieczny. Gracze nie rzucają ostrymi lotkami, bo zamiast tego wykorzystują rzepy, które po rzucie przyczepiają się do koła darta. Bez wątpienia dużym plusem tego dmuchańce jest to, że ściąga do siebie duża ilość dzieci, szczególnie już tych trochę starszych, a drugiej strony jest jedną z tańszych atrakcji piknikowych.

NUMER 6 – ZAMEK DO SKAKANIA ALLADYN

Jeszcze 2-3 lata temu zamki do skakania były jednymi z najpopularniejszych dmuchanców na piknikach firmowych. Dzisiaj jednak wypierane są przez dmuchane place zabaw, na których można skakać, biegać, rzucać się na dmuchane przeszkody, a i zjeżdżać nawet z mini zjeżdżalni. Niemniej jednak zamek do skakania ALLADYN, to cały czas bardzo często wybierany dmuchaniec na piknikach rodzinnych.

NUMER 5 – MEGA PIŁKARZYKI

Mega piłkarzyki to dmuchaniec zarówno dla dzieci, tych nieco starszych, jak również dla dorosłych. Wszyscy z Państwa zapewne nieraz się spotkali z tym dmuchańce na piknikach firmowych.

NUMER 4 – MEGA BRAMKA CELNOŚCIOWA

Dmuchaniec – bramka celnościowa to specjalna bramka z wyznaczonymi punktami do trafiania, idealna do ćwiczenia celności strzałów i rywalizacji „Kto zdobędzie więcej punkt?”

NUMER 3 – BASENY Z PIŁECZKAMI

Otwieramy podium dla dmuchańców – basen z piłeczkami, to jeden z najpopularniejszych dmuchańców, szczególnie na wszystkich piknikach firmowych, w których uczestniczą maluchy.

NUMER 2 – DMUCHANE PLACE ZABAW

Drugie miejsce zajmuje dmuchany plac zabaw NEMO. Urządzenie wielofunkcyjne, na którym dzieci mogą biegać, skakać, zjeżdżać, generalnie świetnie się bawić. Ogromną zaletą jest bez wątpienia urozmaicenie zabawy.

NUMER 1 – ZJEŻDŻALNIE

Zjeżdżalnie królują na firmowych piknikach, bo niezależnie od tego, czy uczestnikami imprezy są dzieci 4-5 letnie, czy 10-12 letnie, to każde uwielbiają zjazdy. Przy dmuchańcu dla dzieci ZJEŻDŻALNIA SŁOŃ – zapewniamy specjalne dyplomy potwierdzające ZJAZD ze SŁONIA:)

W ten oto sposób zobaczyli Państwo pełen przekrój dmuchańców dla dzieci. Który dmuchaniec Państwo wybierają jako NUMER 1?

W swojej ofrecie posiadamy kilkaset atrakcji dla dzieci na pikniki firmowe. Nie tylko dmuchańce, ale także pokazy i warsztaty, atrakcje stanowiskowe i fantastyczne konkursy. Zapraszamy do KONTAKTU, wybierzemy wspólnie najlepsze rozwiązania na Państwa firmowy piknik rodzinny.