Joanna Klepko występująca pod pseudonimem Cleo, piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody. Urodzona 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie. Co ciekawe z wykształcenia architektka krajobrazu. Karierę zaczynała w chórze gospel Soul Connection. W kolejnych latach często udzielała się w utworach z gatunku hip-hop. W 2013 roku rozpoczęła współprace z Donatanem z którym wydała dwa albumy.

UTWORY CLEO

Do najpopularniejszych utworów tej wokalistki należą: „My Słowianie”, „Za krokiem krok”, „Łowcy gwiazd”, „Brać”, „Dom”, czy „N-O-C”.

ORGANIZACJA KONCERTU CLEO

Zajmujemy się wynajmem gwiazdy na event, ale także kompleksową organizacją koncertu.

Oferujemy Państwu wynajem sceny dostosowanej do potrzeb Cleo oraz potrzeb wynikających z miejsca organizacji koncertu, ilości osób uczestniczących w imprezie i charakteru imprezy, zapewniamy także nagłośnienie i oświetlenie oraz multimedia – ekrany ledowe, kamery, a także na Państwa życzenie transmisję online koncertu do internetu.

Organizacja koncertów wiąże się również z koordynacją występu i uzgodnieniami formalnymi: rozliczenia ZAiKS, logistyka wykonawców, umowy dotyczące praw autorskich związane z rejestracją wizerunku wykonawców etc.

Realizując imprezę z udziałem gwiazd niezbędne jest także przygotowanie odpowiedniego zaplecza socjalnego (garderoby, posiłków, napojów, zakwaterowania). Wszystkie te rzeczy znajdują się również w zakresie naszych zadań.

Organizację koncertu Cleo możemy przeprowadzić wewnątrz obiektów, jak również na zewnątrz podczas imprez plenerowych. Jeśli na miejscu nie ma zasilania energetycznego zapewniamy także agregaty prądotwórcze dostosowane do potrzeb obsługi technicznej ridera Cleo.

Zobacz także inne: KONCERTY.

Zapraszamy do KONTAKTU w celu sprawdzenia dostępności zespołu… w wybranym przez Państwa terminie.