CHODZĄCE MASKOTKI

spraw dzieciom niezwykłą frajdę, zaskocz je i zaproś żywe postacie z bajek

ATRAKCJE DLA DZIECI NA IMPREZĘ!

Chodzące maskotki bajkowych postaci jako atrakcja na imprezę dla dzieci – zaskocz uczestników imprezy i zaproś dziecięce gwiazdy! Żywe maskotki to ogromna frajda dla maluchów – od najmłodszych do nawet 6-7 letnich. W towarzystwie chodzących maskotek szczęśliwe są nie tylko dzieci, ale także ich rodzice! Robią zdjęcia swym pociechom i przesyłają najbliższym. Zdjęcie dziecka z chodzącą maskotką to doskonała pamiątka na całe życie.  Każdy, komu rodzice wykonali zdjęcie z niedźwiedziem w górach, albo na tzw. odpustach trzyma takie zdjęcie przez całe życie. Dzisiaj zamiast białego niedźwiedzia mamy postacie z bajek – pełen kolaż do wyboru. Chodzące maskotki proponujemy zaangażować na prywatne imprezy (bajkowa postać może dostarczyć dziecku tort lub wymarzony prezent) oraz na imprezy firmowe i miejskie, w których z udziałem chodzących maskotek realizujemy setki konkursów , zabaw i animacji.

ZDJĘCIA PAMIĄTKOWE Z MASKOTKAMI
Zdjęcia z maskotkami to jeden z najczęstszych sposóbów wykorzystywania chodzących maskotek podczas imprez. Goście mogą wykonywać sobie zdjęcia samodzielnie, ale możemy także przygotować specjalne stanowisko, w którym będziemy robić zdjęcia z maskotkami i na miejscu te zdjęcia drukować. Na zdjęciach mozemy umieścić logo, nazwę okazji, datę – w zasadzie dowolne informacje, które zostaną wspólnie ustalone.
ROZDAWANIE PREZENTÓW PRZEZ MASKOTKI
Chodzące maskotki angażujemy podczas imprez  z dziećmi do rozdawania preznetów – tych dużych na scenie, jak również drobnych bezpośrednio wśród dzieci, jak np. cukierki, jabłka, breloczki i inne gadżety.
ROZDAWANIE BALONÓW Z HELEM
Balony z helem plus chodzące maskotki to bombowe zestawienie. Dzieci szaleją na punkcie jednego i drugiego. Szczęścia i radości nie ma granic.
ANIMACJE Z CHODZĄCYMI MASKOTKAMI
Animacje z chodzącymi maskotkami to jedna z najfajniejszych atrakcji. Żywe maskotki nie tylko uatrakcyjniają imprezę dla dzieci swoją obecnością, ale także tworzą wspólnie z animatorami szereg konkursów i zabaw nawiązujących do bajek,z. których pochodzą: zgaduj-zgadule, animacje taneczne, zabawy zręcznościowe. Programy animacyjne z udziałem maskotek, zależnie od Państwa potrzeb trwają od 30 minut do nawet 3 godzin.
TORT OD BAJKOWEJ POSTACI
Jeśli chieliby Państwo zaskoczyć swoje dziecko – totalnie! Proponujemy zaprosić żywą maskotkę z bajki, która o ustalonej godzinie wniesie dla Państwa dziecka tort ze śweiczkami do zdmuchnięcia. To niezwykła niespodzianka, ale także okazja do fantastycznych zdjęć! Taka impreza bez wątpienia będzie wyjątkowa!
BAJKOWA POSTAĆ JAKO GWIAZDA IMPREZY
Wybrana przez Państwa maskotka może być gwiazdą Państwa imprezy! Może towarzyszyć konferansjerowi na scenie, wręczać nagrody, dokonywać otwarć i odsłon ważnych elementów. Jej obecność to bez wątpienia wyjątkowa atrakcja dla dzieci!
NASZE BAJKOWE POSTACIE DOSTOSUJĄ SIĘ DO TWOJEJ IMPREZY

Powyżej to tylko przykładowe pomysły na zaangażowanie chodzących maskotek, te najczęściej realizowane. Otwarci jesteśmy jednak na wszelkie sugestie i zapytania – służymy swoją pomocą i zapraszamy do kontaktu!

PROPOZYCJE WYBRANYCH CHODZĄCYCH MASKOTEK