Piknik MORSKI jest propozycją imprezy plenerowej nad wodą ale nie tylko. Prawdziwa żeglarska wyprawa czeka na Ciebie podczas zmagań zorganizowanych podczas pikniku, którego motywem przewodnim będzie poszukiwanie ukrytego skarbu. Imprezę plenerową poprowadzi nasz niezawodny Kapitan.

Dla dorosłych proponujemy stanowisko wędkarstwa. Uczestniczy skorzystają z możliwości poszerzenia wiedzy z zasad wędkowania oraz porad jak prawidłowo dobierać sprzęt wędkarki. Inną atrakcją przygotowaną specjalnie dla małych i dużych będzie stanowisko modelarskie, tutaj będzie można podziwiać modele dostępnych statków i spróbować swoich sił w warsztatach modelarskich. Stoisko ratowników WOPR, miejsce w którym uczestnicy dowiedzą się jak postępować w sytuacjach stwarzających zagrożenie dla życia i zdrowia nad wodą. Ratownicy zaprezentują techniki ratowania życia i sprzęt niezbędny im podczas akcji ratowniczych. Dla pasjonatów zorganizowana będzie strefa prezentująca specjalistyczny sprzęt do nurkowania. Zasady poruszania się pod wodą w czasie nurkowania, przekażą doświadczeni płetwonurkowie.

Chętni będą mieli okazję spróbować sił we wiązaniu węzłów żeglarskich, w tym tych najważniejszych: ratowniczego czy płaskiego. Będzie można poszaleć na symulatorze surfingu oraz wziąć udział w bitwie na morskie kule armatnie.

Dla dzieci stworzymy strefę iście morską. Malowanie morskich akcentów na flagach, budowanie okrętów, podchody pirackie a także konkurs wiedzy o morzu i zwyczajach marynarskich. Turlanie kośćmi pirata, nauka morskich piosenek, malowanie czapek majtków, tworzenie papierowych statków i wyścigi nimi, rzucanie kołem ratunkowym do celu i wiele innych podobnych gier i zabaw. Poza tym nasze animatorki zrobią dzieciom tatuaże morskie i namalują akcenty morza na twarzach. Zaproszą do kącika plastycznego, w którym dzieci będą mogły rozwinąć swoją wyobraźnię i rozwinąć horyzonty królestwa Neptuna.

Głównymi atrakcjami dla dzieci będą kule wodne, zamek do skakania, mega wielka zjeżdżalnia czy chociażby ścianka do robienia morskich zdjęć. Całe mnóstwo konkursów dedykowanych dzieciom: przeciąganie marynarskiej liny, poszukiwanie zaginionego listu w butelce, wyścigi żółwi morskich, łowienie rybek z Wujkiem Piotrusiem, zabawa w papugowanie, zabawa z chustą animacyjną i inne.

Zabawie będą towarzyszyć dźwięki szant. Poznamy wiele fascynujących morskich przygód i poczujemy całą moc atrakcji związanych z morzem.

Powyżej przedstawiliśmy ogólny zarys pikniku tematycznego MORSKIEGO  Przebieg każdej imprezy tematycznej dostosowujemy do indywidualnych potrzeb firmowego eventu: charakterystyki zaproszonych przez Państwa gości (pracownicy, klienci, rodziny, dzieci), Państwa potrzeb jako organizatorów eventu, specyfiki miejsca imprezy, okazji spotkania oraz budżetu.

Piknik tematyczny MORSKI możemy zrealizować przy hotelu, w parku, na stadionie, na terenie Państwa firmy lub w innym wskazanym miejscu.

Pikniki tematyczne cieszą się ogromną popularnością, gdyż stanowią doskonała oprawę imprez firmowych, z drugiej strony mają jednocześnie bardzo plastyczną formę, która umożliwia ich dostosowanie do Państwa indywidualnych wytycznych. Zapraszamy do artykułu DLACZEGO IMPREZY TEMATYCZNE.

Organizacja pikniku tematycznego MORSKIEGO obejmuje: scenariusz imprezy, prowadzenie pikniku przez konferansjera, dekoracje, pokazy artystyczne w określonej tematyce, nagłośnienie i oświetlenie, multimedia, scenę, atrakcje piknikowe, poligrafię związaną z tytułem programu oraz kompleksową organizację imprezy plenerowej.

Zapraszamy do skorzystania z pikniku MORSKIEGO. Są także spotkania i okazje, które wymagają zupełnie nowego pomysłu na event – zapraszamy do KONTAKTU – z przyjemnością przygotujemy uszyty na miarę scenariusz Państwa imprezy firmowej.